به زودی نسخه‌ی ارتقا یافته‌ی بازی Pathfinder: Kingmaker عرضه می‌شود

۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

بازی Pathfinder: Kingmaker که توسط شرکت دیپ سیلور (Deep Silver) در تاریخ ۳ مهر ماه ۱۳۹۷ (۲۵ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) برای رایانه‌های شخصی منتشر شد، دست‌خوش تغییرات جدیدی می‌شود. استودیوی اولکت گیمز (Owlcat Games) که وظیفه‌ی توسعه‌ی بازی را به گردن داشت، امروز طی خبری اعلام کرد که بروزرسانی جدیدی به صورت کاملا رایگان برای صاحبان بازی منتشر خواهد شد.

استودیوی اولکت گیمز که از زمان انتشار این عنوان در سبک نقش آفرینی‌، بارها و بارها نسخه‌های اصلاحی یا همان ‌‌Patch را برای  آن منتشر کرده است، حال در اقدامی جدید در بروزرسانی ماه ژوئن، این عنوان را به نسخه‌ی بهبود یافته‌ ارتقا می‌دهد. تغییرات این نسخه شامل موارد زیر می‌شود:

  • اضافه کردن یک کلاس جدید به بازی با نام Slayer
  • اضافه کردن یک پرستیج جدید با نام Swordlord برای سطح‌های بالاتر
  • گزینه پنهان کردن آیتم‌های پوشیدنی (برای حالاتی که شما نقاط مثبت آیتم را می‌خواهید ولی شکل و شمایل زشت آن را خیر!)
  • پیام‌های Pop-up که در هر سطح جدید به شما اطلاع می‌دهد چه افرادی آیتم‌ها، توانایی‌ها و شعبده‌هایی شبیه به شما دارند

این بروزرسانی جدید علاوه بر این ویژگی‌ها، آخرین بسته الحاقی بازی تحت عنوان Beneath the Stolen Lands را نیز به ارمغان می‌آورد، که شامل یک سیاه چاله‌ی بزرگ است و شما را قادر می سازد تا در طول ماجراجویی خود در بازی وارد آن شده و یا از بخش منوی اصلی بازی با شخصیت‌های جدید به تجربه‌ی آن بپردازید. در صورتی که اطلاعات کافی مرتبط با این عنوان را در اختیار ندارید، گیمفا شما را به بررسی مشخصات و مشاهده‌ی تریلر معرفی آن دعوت می‌کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید