۳ شخصیت جدید و صداگذاران ژاپنی Ys IX: Monstrum Nox معرفی شدند

۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

استودیوی فالکام (Falcom) در کنار معرفی ۳ شخصیت جدید بازی Ys IX: Monstrum Nox، اطلاعات مربوط به صداگذاران ژاپنی این بازی را نیز منتشر کرده است. شما می‌توانید لیست صداگذاران این بازی را در ادامه مشاهده کنید:

  • Adol (صداگذاری توسط Yuki Kaji)
  • Dogi (صداگذاری توسط Kenta Miyake)
  • Hawk (صداگذاری توسط Kaito Ishikawa)
  • White Cat (صداگذاری توسط Mikako Komatsu)
  • Puppet (صداگذاری توسط Aina Suzuki)
  • Bull (صداگذاری توسط Ayane Sakura)
  • Apostate (صداگذاری توسط Hiro Shimono)

سه شخصیت تازه معرفی شده‌ی این بازی به ترتیب Bull، Puppet و Apostate نام دارند. استودیوی سازنده توضیح مختصری را درباره‌ی هر یک از این شخصیت‌ها ارائه کرده است که می‌توانید در ادامه به مطالعه‌ی آن‌ها بپردازید.

  • Bull: مبارزی با موهای صورتی. او در مبارزات خود از یک چکش جنگی عظیم استفاده می‌کند. او شخصیت سرحال و شاداب گروه است. شخصیتی که نه تنها بسیار قدرتمند بلکه بسیار دوست‌داشتنی است. چکش عظیمی که در دست دارد به او اجازه می‌دهد به دشمنان خود در هر جهتی حمله کند. اگرچه سرعت حرکت او به خاطر وزن سینگین چکش کمی آهسته است ولی در مقابل، توانایی ویژه‌ی او یعنی Valkyrie Hammer به شما اجازه می‌دهد دیوارها را از سر راه خود بردارید. دیوارهای قابل تخریب در بازی کاملا مشخص هستند. علاوه بر این، شما می‌توانید از این توانایی برای شکستن دیوار دفاعی دشمنان نیز استفاده کنید.
  • Puppet: مبارزی که همیشه یک کلاه سفید بر سر دارد. او از یک شمشیر و یک زنجیر عجیب برای مبارزه استفاده می‌کند. این که آیا او خود یک عروسک بوده یا یک مبارز، یک معمای حل نشده و یک نکته‌ی بسیار مهم است. سلاح‌های Puppet به او این امکان را می‌دهند که به دشمنان از فاصله‌ی زیاد حمله کند. علاوه بر این، حملات پی در پی او، هیچ فرصتی برای دشمنان باقی نمی‌گذارد. او می‌تواند حتی در سطوح ناهموار، به راحتی و سادگی حرکت کند. توانایی ویژه‌ی او The Third Eye نام دارد و با او اجازه می‌دهد چیزهایی که در حالت عادی قابل مشاهده نیستند را ببیند. این توانایی در دیدن کلیدها و گنج‌های مخفی کاربرد بسیاری خواهد داشت. او حتی می‌تواند از این توانایی برای دیدن طبقات بالا و پایینی استفاده کند.
  • Apostate: مبارزی که در انتهای جعبه‌ی هنری جدید قرار گرفته است. اگرچه بسیاری فکر می‌کردند که با یک زن طرف هستند ولی در حقیقت او یک مرد بسیار جوان است. او یک عصای جادویی در اختیار دارد و به وسیله‌ی شلیک تیرهای جادویی مبارزه می‌کند. توانایی ویژه‌ی او، Shadow Dive، به شما اجازه می‌دهد به یک سایه تبدیل شوید. شما می‌توانید به کمک این توانایی از بین درزهای باریک رد شده و یا از دید دشمنان پنهان شوید.

بازی Ys IX: Monstrum Nox در تاریخ ۴ مهر ماه سال جاری (۲۶ سپتامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) در کشور ژاپن برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌شود. تاریخ انتشار نسخه‌ی غربی بازی هنوز مشخص نیست.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید