شایعه: نخستین اطلاعات از بازی جدید یوبی‌سافت لو رفت + معرفی در E3 2019

۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۵

ظاهراً پیش از معرفی رسمی بازی جدید شرکت یوبی‌سافت در E3 2019، نخستین اطلاعات از این IP جدید فاش شده است. بر اساس اطلاعات منتشر شده، این بازی Roller Champions نام دارد و در زمینه‌های ورزشی نظیر اسکیت و ورزش‌های با توپ است. این بازی قرار است در کنار دیگر عناوین یوبی‌سافت (Ubisoft) نظیر سری‌های Assassin’s Creed، Far Cry و بازی‌های Tom Clancy قرار بگیرد. کسی که این اطلاعات را فاش کرده است، اطمینان زیادی نسبت به واقعی بودن آن‌ها دارد.

یکی از کاربران توییتر که با نام New_WabiSabi شناخته می‌شود و در انجمن ResetEra نیز با عنوان PolarPanda شهره است، تصاویری از بازی Roller Champions منتشر کرده که گفته می‌شود از سوی منبعی ناشناس به دست او رسیده است. «تصاویری بسیار حرفه‌ای و آثار هنری از بازی». یکی از این تصاویر به لوگوی Roller Champions اختصاص دارد که می‌توانید از زیر آن را ببینید. این کاربر مدعی شده که اگرچه اعضای یوبی‌سافت تماماً سعی در حفط این اطلاعات دارند، اما تصاویری که به دست او رسیده، با توجه به کیفیت بسیار مناسبی که دارند، گواهی بر حقیقی بودن این اطلاعات است که نمی‌توان به راحتی آن‌ها را رد کرد.

پس از ارسال نخستین توییت از این بازی، New_WabiSabi گفته که شخصی تصاویر جدیدی از این عنوان برای او ارسال کرده است. بنابراین سخت است که احتمال بالای وجود این بازی را قبول نکنیم.

همچنین تصویری از این بازی نیز در اینترنت منتشر شد که بلافاصله شرکت یوبی‌سافت، مانع از اشتراک هرچه بیشتر آن در سطح اینترنت شد و آن را نیز حذف کرد. البته این تصویر از این نشانی قابل مشاهده است.

به همین جهت، به نظر می‌رسد که بازی Roller Champions واقعاً توسط یوبی‌سافت در دست ساخت قرار دارد و قرار است در جریان رویداد E3 2019 به صورت رسمی معرفی گردد. باید صبر کنیم و ببینیم که آیا این اطلاعات واقعی هستند یا خیر. گیمفا را در روزهای آینده دنبال کنید تا در اسرع وقت، به همه اخبار مربوط به E3 2019 دسترسی داشته باشید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید