پیش به سوی E3 2019 | انتظاراتمان از بازی Animal Crossing

۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

در دومین شماره از سلسله مقالات «پیش به سوی E3 2019»، نگاهی به انتظاراتمان از نمایش بازی Animal Crossing در نمایشگاه بزرگ E3 امسال انداخته‌ایم؛ با گیمفا همراه باشید.

جدیدترین نسخه از سری بازی‌های Animal Crossing، پائیز سال گذشته در برنامه نینتندو دایرکت به صورت رسمی برای کنسول نینتندو سوییچ معرفی شد. با این که اطلاعات دیگری به جز عرضه در سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر نشد، اما همین کافی بود تا هواداران این مجموعه به آن امیدوار شوند. از آن‌جایی که زمان زیادی از انتشار آخرین نسخه ار سری اصلی می‌گذرد، انتظارات طرفداران از این نسخه بالا است. بسیاری انتظار دارند که نینتندو در برنامه‌ی خود در ۲۰۱۹ E3 نمایشی از این بازی داشته باشد و تاریخ انتشار دقیق آن را مشخص کند. حال در این مقاله به بررسی اطلاعات موجود از این بازی و انتظاراتی که از نمایش آن در E3 2019 داریم، می‌پردازیم.

تا به این لحظه از Animal Crossing چه می دانیم؟

نینتندو اطلاعات بسیار کمی از آن در اختیار بازی‌بازان قرار داده است؛ Animal Crossing هم‌اکنون در حال توسعه است و در سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد. همچنین این شرکت اعلام کرد که این بازی از سری اصلی مجموعه است و مانند بازی‌های اخیر، نسخه‌ی فرعی نیست پس به نظر می‌رسد که گیم‌پلی آن ترکیبی از المان‌های مدیریت شهری و شبیه‌ساز زندگی باشد. همان‌طور که در تیزر بازی دیدیم، شخصیت محبوب تام نوک (Tom Nook) در این نسخه حضور خواهد داشت.

چه مواردی برای E3 تایید شده است؟

نینتندو به طور معمول اطلاعات زیادی از لاین‌آپ خود برای نمایشگاه E3 منتشر نمی‌کند و امسال نیز به همین روال خواهد بود. این شرکت اعلام کرد که در نمایش خود، بر روی بازی‌هایی که در سال ۲۰۱۹ منتشر می‌شوند تمرکز خواهد داشت و احتمال دارد که از این فرصت برای نمایش گیم‌پلی و معرفی ویژگی‌ها و قابلیت‌های بازی استفاده کند.

چه انتظاراتی از نمایش بازی در E3 داریم؟

با توجه به این‌که اطلاعات زیادی از آن در دست نیست، امید می‌رود که نینتندو در E3 جزئیات بیشتری در اختیار هواداران بگذارد. این بازی که از سری اصلی این مجموعه است، شامل فعالیت‌هایی همچون ماهی‌گیری، جمع‌آوری حشرات و فسیل، چیدن دکور خانه و المان‌های شبیه‌ساز زندگی خواهد بود. با این وجود سوال‌هایی پیش می‌آیند که بازی‌بازان بی‌صبرانه منتظر پاسخ آن‌ها هستند: آیا مانند New Leaf بازی‌باز در نقش شهردار خواهد بود؟ چه ویژگی جدیدی در این نسخه معرفی خواهد شد؟ و آیا بازی المان‌هایی از نسخه‌های فرعی Happy Home Designer و Pocket Camp خواهد داشت؟ امید است تا جواب این سوالات در نمایش E3 این شرکت مشخص شود.

یکی از بحث‌های مهم در رابطه با این نسخه از Animal Crossing، معرفی یک ویژگی جدید است. هر کدام از نسخه‌های قبلی این سری ویژگی جدیدی به گیم‌پلی بازی افزوده است که آن را از بازی‌های قبلی متمایز می‌کرد. به طور مثال در City Folk رفتن به بخشی از شهر که مغازه‌های مختلفی دارد برای اولین بار معرفی شد و یا در New Leaf بازی‌باز به عنوان شهردار کنترل بیشتری بر روی فعالیت‌ها و مدیریت شهر داشت. نسخه‌ی جدید این سری به طور حتم قابلیت جدیدی خواهد داشت که در E3 امسال و یا نمایش‌های دیگر نینتندو معرفی خواهد شد.

به غیر از این موارد، احتمال نمایش بخش آنلاین بازی نیز وجود دارد. حالت چندنفره قابلیت جدایی‌ناپذیر این سری است و نینتندو قصد دارد از این بخش به تعداد مشترکین سرویس Nintendo Switch Online بی‌افزاید. بازدید از شهر دیگر بازی‌بازان حتما در بازی حضور خواهد داشت اما دیگر فعالیت‌های این بخش هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارند. در New Leaf امکان تجمع در جزیره و انجام برخی مینی‌گیم‌ها بود اما آیا قابلیتی مانند آن به جدیدترین بازی از سری Animal Crossing راه می‌یابد و آیا امکانات آنلاین جدید به این نسخه اضافه می‌شوند؟ پاسخ این سوالات را در نمایش شرکت نینتندو در E3 2019 خواهیم گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید