ماد جدید بازی Bloodborne به شما اجازه‌ی کنترل تمامی دشمنانتان را می‌دهد

۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

اگر از تکرار بازی Bloodborne به عنوان یک شکارچی ماهر خسته شده‌اید، به واسطه‌ی ماد (Mod) جدید این بازی می‌توانید به جای دیگر دشمنانتان شروع به سلاخی موجودات حاضر در شهر کنید.

حدود ۴ سال است که بازی Bloodborne منتشر شده است ولی هنوز هم حرف‌های زیادی در رابطه با آن زده می‌شود. شاید پس از این مدت هنوز هم این بازی، بهترین بازی عمر بسیاری از بازی‌بازان باشد. به تازگی یک ماد جدید برای این عنوان منتشر شده که دوباره تمام توجه‌ها را به سمت ساخته‌ی فرام‌سافتور (FromSoftware) جلب کرده است.

به واسطه‌ی این ماد که توسط فردی با نام کاربری McDonald ساخته شده است، شما می‌توانید به عنوان هر یک از دشمنان حاضر در بازی به تجربه‌ی این عنوان بپردازید. تصور این مورد بسیار هیجان‌انگیز است ولی امروز شاهد تحقق یافتن آن هستیم. برای تبدیل شدن به هر یک از هیولاهای داخل بازی، تنها کافی است که برروی آن‌ها قفل کرده و کلید L3 را فشار دهید؛ اکنون شما می‌توانید به عنوان یک هیولا به شکار دیگر هیولاهای جهان Bloodborne بروید.

قابل ذکر است که این ماد به شما اجازه می‌دهد که کنترل باس‌های این بازی را نیز در اختیار بگیرید! تصور کنید کنترل Amelia را در اختیار دارید، کدام یک از دشمنان عادی بازی می‌تواند سر راه شما سبز شود بدون آن که در کسری از ثانیه شما آن را به درک واصل کنید؟ این ماد هنوز منتشر نشده است ولی به زودی شاهد عرضه‌ی آن برروی وب‌سایت‌های مختلف خواهیم بود. در قسمت زیر می‌توانید ویدئویی که سازنده‌ی این ماد از آن منتشر کرده است را مشاهده کنید.

دانلود ویدئو 

شاید تا مدت‌ها شاهد بازی همانند Bloodborne نباشیم ولی هواداران این عنوان به طور قطع تا مدت‌ها محتویات جالبی را برای آن ساخته و موارد مخفی زیادی را در رابطه با این بازی کشف خواهند کرد. بازی Bloodborne هم‌اکنون برای دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی تحت عنوان افسانه Yharnam | نقد و بررسی Bloodborne را در این نشانی مشاهده کنید. همچنین نقد و بررسی ویدئویی این بازی نیز برای شما مهیا شده است که در ویدئو گیمفا: زاده ی خون سیاه… در شهر حسرت و گناه | بررسی ویدئویی بازی Bloodborne می‌توانید آن را مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید