تریلر داستانی بازی Warhammer: Chaosbane منتشر شد

۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰

عنوان اکشن و نقش‌آفرینی Warhammer: Chaosbane به تاریخ انتشار خود نزدیک می‌شود و جدیدترین تریلر منتشر شده از این بازی بر روی داستان آن تمرکز دارد.

داستان Warhammer: Chaosbane جنگ اساوار کول (Asavar Kul) و مگنس (Magnus) و تصمیم نیروهای تاریکی برای گرفتن انتقام از مبارزان این جنگ را روایت می‌کند و بازی‌باز در نقش یکی از چهار قهرمان داستان به این مبارزه می‌پیوندد. دشمنان تنوع بالایی دارند و بیش از ۷۰ هیولا برای این بازی طراحی شده است. همچنین مهارت‌های قهرمانان تنوع زیادی به گیم‌پلی می‌دهد و بخش داستانی را به صورت چندنفره نیز می‌توان تجربه کرد. حالت‌های Boss Rush برای دریافت لوت از باس‌هایی که قبلا شکست داده‌اید، Expedition برای جستجو در نقشه‌ای تصادفی و Relic Hunt برای بالا بردن دشواری این نقشه‌های تصادفی به بازی افزوده شده‌اند. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Warhammer: Chaosbane در تاریخ سه شنبه ۱۴ خرداد ماه (۴ ژوئن ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در صورتی که نسخه‌ی Digital Deluxe و یا Magnus Edition را خریداری کرده‌اید می‌توانید پنج روز زودتر از موعد انتشار بازی به آن دسترسی پیدا کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید