تاریخ انتشار بازی Ancestors: The Humankind Odyssey مشخص شد

۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

سازندگان بازی جذاب و پرطرفدار Ancestors: The Humankind Odyssey پس از معرفی و انتشار چند تریلر برای این عنوان، تاریخ دقیق عرضه‌ی آن برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی را مشخص کردند. در ادامه‌ی خبر می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این خصوص باشید.

Ancestors: The Humankind Odyssey از سری عناوین بقا و جهان‌باز است که مدت‌ها قبل از سوی استودیوی پاناچ دیجیتال گیمز (Panache Digital Games) معرفی شده بود. این بازی داستان انسان‌های نخستین در محیط آفریقا را روایت می‌کند و شما در نقش یکی از آن‌ها باید به کشف، شکار، خوردن و استراحت کافی بپردازید تا تجربه‌ی یکی از عناوین جذاب به سبک بقا را برای خود رقم بزنید. در چنین شرایطی زندگی انسان‌ها رو به رشد و پیشرفت بوده و شما می‌توانید این سیر تکاملی را مشاهده کنید. اگر از دوست‌داران بازی‌های این سبک هستید، Ancestors: The Humankind Odyssey را هرگز از دست ندهید.

به گفته‌ی سازندگان، این بازی ابتدا در تاریخ ۵ شهریور ۱۳۹۸ (۲۷ آگوست ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد و سپس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان نیز از ماه دسامبر میلادی قادر به تجربه‌ی آن خواهند بود. پاناچ دیجیتال گیمز اعلام کرده است که در آینده اخبار و تصاویر بیشتری از این عنوان در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. برای مشاهده تریلری از بازی می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید