DC Universe Online به نینتندو سوییچ خواهد آمد

۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

استودیوی دی‌بریک گیمز (Daybreak Games)، نسخه‌ی نینتندو سوییچ عنوان محبوب و رایگان DC Universe Online را معرفی و همچنین تهیه کننده‌ی این بازی طی مصاحبه‌ای، به ارائه‌ی توضیحاتی در رابطه با پورت این عنوان پرداخت.

دی‌بریک گیمز، با انتشار تریلری کوتاه از پورت عنوان محبوب خود، DC Universe Online برای کنسول دستی نینتندو سوییچ خبر داد. این عنوان در سبک MMO و در سال ۲۰۱۱ در اختیار دارندگان پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۳ و رایانه‌های شخصی قرار گرفت و در سال ۲۰۱۳ نیز برای کنسول پلی‌استیشن ۴ پورت و عرضه گردید. البته نسخه‌ی ایکس‌باکس وان این عنوان با تاخیری بسیار زیاد و در سال ۲۰۱۶ در شبکه‌ی ایکس‌باکس لایو در دسترس قرار گرفت.

لیا بایورز (Leah Bowers)، طی مصاحبه‌ای، به ارائه‌ی توضیحاتی در رابطه با نسخه‌ی نینتندو سوییچ DC Universe Online پرداخت:

من به دلیل رابطه‌ی نزدیکم با شرکت نینتندو، بسیار مشتاق بودم تا DC Universe Online برای کنسول‌های بازی این شرکت عرضه کنم اما به دلیل محدودیت‌های سخت‌افزاری و همچنین قرارداد با ناشر، این امکان میسر نشد. اما زمانی که کنسول دستی نینتندو سوییچ عرضه گشت، به نوعی این دستگاه در قلبم جای گرفت و با پافشاری فراوان، استودیو و ناشر را راضی به پورت این عنوان برای کنسول شرکت نینتندو کردم.

وی اضافه کرد:

ما نمی‌خواستیم تا جامعه‌ی DC Universe Online را تنها به نینتندو سوییچ محدود کنیم، به همین دلیل، آغاز فرایند پورت این عنوان برای نینتندو سوییچ، تا زمان نهایی شدن قرار داد بازی میان پلتفرمی بین شرکت‌ها، به طول انجامید.

بایورز اعلام کرد که از اکثر قابلیت‌ها و پتانسیل‌های کنسول نینتندو سوییچ در توسعه و پورت این بازی، استفاده خواهد شد. متاسفانه وی به زمان عرضه‌ی دقیق DC Universe Online اشاره‌ای نکرد اما براساس تریلر منتشر شده، این عنوان در تابستان سال جاری در دسترس دارندگان کنسول نینتندو سوییچ قرار خواهد گرفت.

بازی DC Universe Online به صورت رایگان در اختیار پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۳، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قرار دارد. در ادامه شما را به مشاهده‌ی تریلر منتشر شده، دعوت می‌کنیم:

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید