تریلر جدید A Plague Tale: Innocence به تقدیر و ستایش بازی از نظر منتقدین و نمایش نمرات آن می‌پردازد

۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

به تازگی همراه با انتشار بازی A Plague Tale: Innocence، نقدها نمرات آن نیز مشخص شده‌اند که نشان می‌دهد شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) و استودیوی اسوبو (Asobo Studio)، ناشر و توسعه دهنده‌ی A Plague Tale: Innocence، بازخورد‌ها و پیام‌های مثبتی در راستای تقدیر و ستایش این عنوان دریافت کرده‌اند.

بازی A Plague Tale: Innocence را می‌توان یکی از متفاوت‌ترین بازی‌های سبک اکشن ماجراجویی دانست که توانسته است با گرفتن نمره‌ی متای ۸۱ در جایگاه مناسبی قرار گیرد. به تازگی ویدئویی از نظرات منتقدین نسبت به بازی منتشر شده که به تقدیر از بازی پرداخته است و مخاطبین را هرچه بیشتر به تجربه‌ی این عنوان وسوسه می‌کند. با اینکه داستان بازی به شدت تاریک و سرشار از لحظه‌های دلهره‌آور است، باز هم بی‌گناهی و احساس پاکی که میان این خواهر و برادر در بازی وجود دارد قلب بازی‌باز را به تسخیر خود در می‌آورد. همانطور که اخبار گوناگون به توضیح داستان این بازی پرداخته‌اند، می‌دانیم که بازی روایت خواهر و برادری را نقل می‌کند که در حال فرار از دست ماموران کلیسا هستند و از شانس بد خود در این مسیر باید با مشکلاتی نظیر موش‌های ناقل بیماری طاعون نیز دست و پنجه نرم کنند. اگر تا به الان موفق به تجربه‌ی این عنوان نشده‌اید، با دیدن این ویدئو اشتیاق شما برای این بازی دوچندان خواهد شد.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

این بازی در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شده است. در صورت تمایل می‌توانید برای مطالعه‌ی نقد و بررسی بازی A Plague Tale: Innocence به قلم آریا مقدم با گیمفا همراه باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید