نسخه‌ی آلفای محدود عنوان Nioh 2 هفته‌ی آینده در دسترس قرار می‌گیرد + تریلر گیم‌پلی

۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰

اگر از افراد خوش شانس باشید می‌توانید نسخه‌ی آلفای بازی Nioh 2 را این آخر هفته تجربه کنید. به تازگی و به صورت کاملا ناگهانی استودیوی کویی تکمو (Koei Tecmo) و تیم نینجا (Team Ninja) که در نقش تولید کننده و توسعه دهنده‌ی بازی Nioh فعالیت داشته اند، اعلام کردند که نسخه‌ی آلفای بازی مورد انتظار Nioh 2 به مدت محدود در دسترس بازی‌بازان خواهد بود.

با توجه به ویدئو‌ی منتشر شده در کانال رسمی پلی استیشن اروپا در یوتیوب، ساخته‌ی جدید شرکت تیم نینجا به مدت ده روز از تاریخ ۳ خرداد ماه (۲۴ ماه می میلادی) تا تاریخ ۱۲ خرداد ماه (۲ ژوئن میلادی) برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ قابل بازی خواهد بود. با توجه به اینکه این ویدئو در کانال اروپایی پلی‌استیشن منتشر شده است این سوال به وجود می‌آید که آیا نسخه‌ی آلفا نیز برای همان منطقه قابل بازی خواهد بود یا برای تمام مناطق؟ با توجه به اینکه آخرین صحبت‌های استودیوی کویی تکمو در رابطه با بازی Nioh 2 به نمایشگاه E3 2018 بر میگردد، تجربه‌ی نسخه‌ی آلفا اتفاقی ناگهانی ولی در عین حال لذت‌بخش خواهد بود. علاوه بر این خبر خوب در رابطه با نسخه‌ی آلفا، شما در تریلر منتشر شده مشاهده می‌کنید که مبارزات شبیه به قبل هستند ولی سبک و روش این مبارزات به شدت ارتقا یافته و برخی از دشمنان بازی نیز به نمایش درآمده‌اند.

با توجه به اینکه سری اول این عنوان توانست بسیار موفق ظاهر شود و نقدها و نمرات خوبی را دریافت کرد، انتظارات از این عنوان نیز نسبتا بالا خواهد بود. در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی سری اول بازی را به قلم سعید آقابابایی در اینجا مطالعه کنید و در ادامه تریلر مربوط به گیم‌پلی نسخه‌ی آلفای عنوان Nioh 2 را در بخش زیر مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید