اولین تریلر از گیم‌پلی بازی GRID منتشر شد

۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

طی روز‌های گذشته، استودیوی کدمسترز (Codemasters) رسماً از ساخت ‌نسخه‌ی جدید بازی اتومبیل‌رانی محبوب GRID خبر داد. این بازی با نام GRID شناخته می‌شود و به تازگی استودیوی کدمسترز تریلر جدیدی از این بازی را منتشر کرده است.

استودیوی کد‌ مسترز روز گذشته رسماً از بازی اتومبیل‌رانی جدید خود تحت عنوان GRID رونمایی کرد. سازندگان به این نکته اشاره کرده‌اند که  هر دو گروه طرفداران بازی‌های اتومبیل‌رانی آرکید و شبیه‌ساز از تجربه‌ی GRID لذت خواهند برد. علاوه بر اتومبیل‌ و نقشه‌های جدید، شاهد اضافه شدن ویژگی‌های جدید بسیاری به بازی GRID هستیم. ظاهراً سیستم تخریب جدیدی در بازی پیاده شده است که تصادف و یا هرگونه آسیب به اتومبیل‌ها بر‌روی عملکرد آن‌ها تاثیرگذار خواهد بود. به علاوه، ویژگی جدیدی تحت عنوان Nemesis معرفی شده است که به وسیله‌ی آن، بازی‌بازان می‌توانند در صورت شکست در یک مسابقه از رقیبان خود انتقام بگیرند. برای جزئیات بیشتر می‌توانید تریلر معرفی بازی GRID را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

همچنین استودیوی کد مسترز برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان با بازی GRID به تازگی اولین تریلر از گیم‌پلی این بازی منتشر کرده است که می‌توانید در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p (شصت فریم بر ثانیه)

دانلود با کیفیت ۷۲۰p (شصت فریم بر ثانیه)

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

 بازی GRID در تاریخ جمعه ۲۲ شهریور ماه سال ۱۳۹۸ شمسی (۱۳ سپتامبر سال ۲۰۱۹) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید