جزییات بسته‌های الحاقی بازی Dragon Quest Builders 2 منتشر شد

۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

با اضافه شدن قابلیت پیش‌خرید به صفحه‌ی فروشگاه نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Dragon Quest Builders 2، اطلاعات مربوط به بسته‌های الحاقی و محتوای اضافی که در آینده برای این عنوان منتشر می‌شوند نیز در اختیار کاربران قرار گرفته است. در مجموع، چهار بسته‌ی الحاقی برای این بازی نقش‌آفرینی عرضه می‌شوند که تنها یکی از آن‌ها رایگان خواهد بود. شما می‌توانید ۳ بسته‌ی الحاقی دیگر را به صورت جداگانه و یا به صورت یک‌جا و در قالب سیزن پس خریداری کنید.

اولین بسته‌ی الحاقی بازی با عنوان Hotto Stuff Pack با قیمت ۶ یورو در تاریخ ۴ مرداد ماه سال جاری (۲۶ جولای) در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. کسانی که بازی Dragon Quest 11 را تجربه کرده‌اند، به خوبی با منطقه‌ی Hotto Steppe آشنا هستند. بسته‌ی الحاقی یاد شده، ۴۰ دستورالعمل جدید برای ساخت ساختمان و آیتم‌های تزئینی بر اساس Hotto Steppe را در اختیار شما قرار می‌دهد. در کنار این موارد، یک جزیره‌ی جدید نیز به بازی اضافه می‌شود تا بازی‌بازان بتوانند مواد اولیه‌ی مورد نیاز خود را در آن‌جا پیدا کنند.

بسته‌ی الحاقی دوم بازی، The Aquarium Pack، در تاریخ ۱۱ مرداد ماه (۲ آگوست) با قیمت ۱۰ یورو عرضه شده و یک جزیره‌ی ماهیگیری جدید را به بازی اضافه می‌کند. با انتشار این بسته‌ی الحاقی، شاهد اضافه شدن شخصیت‌ها و ماموریت‌های جدیدی به بازی خواهیم بود. علاوه بر این، در کنار ۴۰ نوع ماهی جدید این جزیره، بسته‌ی الحاقی یاد شده آیتم‌ها و لباس‌های جدیدی را با هدف شخصی‌سازی ظاهر شخصیت اصلی، در اختیار شما قرار می‌دهد.

آخرین بسته‌ی الحاقی پولی بازی Modernist Pack نام دارد که یک هفته بعد از دومین بسته‌ی گسترش دهنده‌ی این عنوان یعنی در تاریخ ۱۸ مرداد ماه (۹ آگوست) با قیمت ۱۰ یورو منتشر می‌شود. این بسته‌ی الحاقی ۷۰ دستورالعمل جدید را با هدف ساخت «ساختمان‌های مدرن و جدید» مانند «یک هتل لوکس» را در اختیار شما قرار می‌دهد. علاوه بر این، موارد جدیدی مانند مدل‌های مو و غیره با هدف شخصی‌سازی ظاهر شخصیت اصلی به بازی اضافه می‌شوند.

بسته‌ی الحاقی رایگان این عنوان با نام Knickknack Pack در تاریخ ۴ مرداد ماه (۲۶ جولای) و هم‌زمان با اولین بسته‌ی الحاقی پولی بازی عرضه می‌شود. این بسته‌ی گسترش دهنده دستورالعمل‌های جدیدی را به بخش‌های Pretty Paddle، Celebratory Coup و Ornate Adornment اضافه می‌کند.

اگر می‌خواهید به تمامی این بسته‌های الحاقی و محتوای آن‌ها دسترسی داشته باشید، می‌توانید سیزن پس بازی Dragon Quest Builders 2 را با قیمت ۱۹ یورو خریداری کنید. این بازی در تاریخ ۲۱ تیر ماه سال جاری (۱۲ جولای سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نیتندو سوییچ عرضه می‌شود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید