سازندگان سری Metro در حال توسعه‌ی بازی جدیدی هستند

۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰

شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) در جدیدترین کنفرانس مالی خود از تعداد بالای عناوین در دست ساخت خود گفته است و همچنین از بازی بزرگ در ساخت استودیوی ۴اِی گیمز (۴A Games)، سازنده‌ی سری Metro، صحبت کرده است.

سال گذشته‌، شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک از ساخت و انتشار ۵۱ بازی طی سال‌های آتی به کمک استودیوهایی همچون Bugbear Entertainment و Coffee Stain خبر داد. حال این شرکت در کنفرانس جدیدی که در رابطه با مسائل مالی ترتیب داده است، از توسعه‌ و عرضه‌ی ۸۰ بازی ویدئویی خبر داده است که البته تعداد بسیار کمی از آن‌ها تا به حال معرفی و یا در آینده‌ای نزدیک معرفی می‌شوند.

در رابطه با استودیوی ۴اِی گیمز (۴A Games)، سازنده‌ی سری Metro، اما داستان کمی جدی‌تر شده و طبق اعلام شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک، بازی بزرگ و پرخرجی در حال ساخت توسط این استودیو است که البته نام و یا ویژگی‌های آن هنوز مشخص نیست. اما می‌توان دید که این دو شرکت قرار است باری دیگر برای توسعه‌ی بازی دیگری با یکدیگر همکاری داشته باشند.

به نظر می‌رسد که فعلا خبرهای زیادی از اکثریت ۸۰ بازی شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک نخواهیم شنید. اما طبق شنیده‌ها، این شرکت در رویداد E3 2019 از دو عنوان جدید رونمایی کرده که البته این دو بازی، ادامه‌دهنده‌ی دو سری دوست‌داشتنی خواهند بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید