تاریخ انتشار God Wars: The Complete Legend برای رایانه‌های شخصی مشخص شد

۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰

استودیوی کادوکاوا گیمز (Kadokawa Games) که در گذشته از انتشار بازی جالب و پرطرفدار God Wars: The Complete Legend برروی رایانه‌های شخصی خبر داده بود، تاریخ دقیق انتشار آن برروی این پلتفرم را مشخص کرد. در ادامه‌‌ی خبر می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این زمینه باشید.

God Wars: The Complete Legend از سری عناوین نقش‌آفرینی و ژاپنی است که آن را می‌توان نسخه‌ای بازسازی شده از یک بازی با نام God Wars: Future Past دانست که برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه شده بود. این عنوان داستان وقایع گذشته‌ی ژاپن را روایت می‌کند و شما در نقش شخصیت‌های مختلف آن باید به مبارزه با دشمنان بپردازید. گفتنی است که این بازی هم‌اکنون برروی پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا در دسترس قرار دارد.

سازندگان این عنوان مدت‌ها قبل از عرضه‌ی آن برروی رایانه‌های شخصی خبر داده بودند که از طریق این نشانی می‌توانید در مورد سیستم مورد نیاز آن اطلاعاتی کسب کنید. طبق گفته‌ی اعضای کادوکاوا گیمز، God Wars: The Complete Legend در تاریخ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ (۱۴ ژوئن ۲۰۱۹ میلادی) برای این پلتفرم منتشر خواهد شد. به این ترتیب طرفداران این بازی باید کمتر از یک ماه برای تجربه‌ی آن روی رایانه‌های شخصی صبور باشند. پس از انتشار این عنوان، دو بسته‌ی الحاقی با قیمت ۶٫۹۹ و ۳ دلار برای آن به فروش خواهد رسید. سایر جزئیات مربوط به این عنوان را در آینده به اطلاع شما خواهیم رساند.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید