نسخه بتای Mario Kart Tour برای اندروید در دسترس قرار گرفت + جزئیات بیشتر

۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲

بازی‌بازانِ تلفن‌های همراه – یا حداقل آن دسته از افردی که در روز ۷ می ثبت‌نام کرده‌اند – سرانجام این فرصت را خواهند داشت تا به تجربه بازی Mario Kart Tour بپردازند. ماه گذشته، شرکت نینتندو از تاریخ در دسترس قرار گرفتن نسخه بتای این بازی برای اندروید رونمایی کرد – این نسخه از امروز آغاز خواهد شد و تا روز سه شنبه ۱۴ خرداد ماه (۴ ژوئن) در دسترس قرار خواهد داشت. این نسخه تنها برای پلتفرم‌های اندرویدی در دسترس قرار دارد و مختص کاربران ژاپن و ایالات متحده آمریکاست.

متقاضیانی که پیش از این ثبت‌نام کرده‌اند و برای تجربه نسخه آزمایشی Mario Kart Tour انتخاب شده‌اند، احتمالاً ایمیل‌های مربوطه را دریافت کرده‌اند. آن‌ها می‌توانند این نسخه را از طریق فروشگاه گوگل پلی دریافت کنند. ثبت‌نام برای تجربه نسخه بتا، به تنهایی دلیلِ دسترسی به این نسخه نمی‌شود بنابراین اگر هنوز ایمیلی دریافت نکرده‌اید، به شک نیفتید. به همین ترتیب، کاربران اندروید نیاز به نسخه ۴٫۴ اندروید و بالاتر از آن دارند و تلفن همراهشان باید ۱٫۵ گیگابایت رم برای تجربه روان بازی داشته باشد.

توصیه شده که کسانی که نسخه بتای Mario Kart Tour را تجربه می‌کنند، تحت هیچ شرایطی اقدام به عکس‌برداری یا فیلمبرداری و اشتراک آن در اینترنت نکنند. پیشرفت‌های این نسخه به نسخه کامل و نهایی بازی انتقال داده نخواهد شد و برخی جنبه‌های آن نظیر توانایی‌ها، ویژگی‌های گیم‌پلی و غیره نیز احتمالاً در نسخه نهایی Mario Kart Tour تغییر خواهند کرد. هنوز شرکت نینتندو در خصوص عرضه این نسخه بتا برای کاربران iOS صحبتی نکرده است بنابراین نمی‌توانیم در این باره صحبت کنیم.

همانطور که پیش از این گفته شده بود، بازی Mario Kart Tour در تاریخ نامشخصی از فصل تابستان سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید