Observation برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شد

۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

استودیوی بازیسازی نو کد (No Code)، سازنده عنوان Stories Untold، رویه‌یِ خاصی در ساخت بازی‌های غیرمعمول دارد. به همین جهت، زمانی که از بازی هیجان‌انگیز Observation رونمایی کرد که در آن، بازی‌بازان کنترل هوش مصنوعی یک ایستگاه فضایی را بدست می‌گیرند، عده زیادی مشتاق تجربه آن شدند و هیجان‌ها نسبت به این بازی بالا گرفت. عنوان Observation در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی (از طریق فروشگاه اپیک گیمز استور) در دسترس قرار دارد. به همین مناسبت، به تازگی تریلر زمان عرضه این عنوان نیز منتشر شده است که نگاهی اجمالی به خود بازی و ویژگی‌های آن می‌اندازد.

داستان برروی دکتر اما فیشر (Dr. Emma Fisher) تمرکز دارد؛ کسی که به دنبال خدمه‌اش در یک ایستگاه فضایی مرموز است. او قصد دارد این کار را با کمک S.A.M، هوش مصنوعی این ایستگاه فضایی انجام دهد. بازی‌بازان باید با کنترل و مدیریت سیستم‌ها، دوربین‌ها و… به کمک اما فیشر بیاید. با این حال، به نظر می‌رسد که داستان، چیزهای مرموزی در خود جای داده است؛ به خصوص نقش S.A.M به عنوان یک هوش مصنوعی.

بازی Observation برروی رایانه‌های شخصی، در انحصار فروشگاه اپیک گیمز استور قرار دارد. تاکنون منتقدان نظر مثبتی به این بازی داشته و تجربه آن را توصیه کرده‌اند.

همانطور که پیشتر اشاره شد، بازی Observation در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. در ادامه می‌توانید تریلر زمان انتشار این بازی را از زیر مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید