بازی The Persistence: Complete Edition معرفی شد

۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
بازی جدید The Persistence معرفی شد

عنوان ترسناک The Persistence سال گذشته و برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد. این بازی برای انتقال حداکثری عنصر وحشت به بازی‌باز از هدست واقعیت مجازی سونی استفاده می‌کرد. حال اما سازنده‌ی این عنوان، یعنی Firesprite Games، از نسخه‌ی Complete Edition این بازی رونمایی کرده است که البته بازی‌بازان می‌توانند بدون استفاده از هدست واقعیت مجازی نیز آن را تجربه کنند.

وقتی صحبت از سبک ترس و وحشت در بازی‌های ویدئویی می‌شود، هیچ کس نمی‌تواند از تاثیرات مثبت هدست‌های واقعیت مجازی غافل شود. سال گذشته نیز عنوان The Persistence با ارائه‌ی گیم‌پلی ترسناک و هیجان‌انگیزی با کمک هدست واقعیت مجازی، توانسته بود طرفداران بسیاری را برای خود دست و پا کند.

دوست‌داران این عنوان و یا بازی‌های این سبک می‌توانند با خرید نسخه‌ی The Persistence: Complete Edition این بازی، از تمام محتویات اضافی آن بهره ببرند. همچنین کاربرانی که از پیش نسخه‌ی اصلی و ابتدایی آن را خریداری کرده‌اند، می‌توانند با به‌روزرسانی بازی خود به صورت رایگان به این نسخه دست یابند. همچنین با انتشار نسخه‌ی مذکور و یا به‌روزرسانی ذکر شده، قابلیت عدم استفاده از هدست واقعیت مجازی نیز به این بازی اضافه می‌شود که مطمئنا به بازی‌بازان بیشتری اجازه‌ی تجربه‌ی آن را می‌دهد.

عنوان The Persistence: Complete Edition، به همراه به‌روزرسانی نسخه‌ی معمولی، در تابستان سال جاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید