تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی GRID مشخص شد

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

استودیوی بازی‌سازی کدمسترز (Codemasters) به تازگی تاریخ انتشار بازی GRID برای کنسول پلی‌استیشن ۴ را اعلام کرده و طرفداران و هواداران این کنسول و سری بازی اتومبیل‌رانی را شگفت‌زده کرده است.

به جرات می‌توان گفت که استودیوی بازی‌سازی کدمسترز (Codemasters)، به عنوان یکی از بهترین سازندگان بازی‌های اتومبیل‌رانی شناخته می‌شود که بازی‌های زیادی همچون Dirt Rally 2.0 را توسعه داده است. اگر از طرفداران پر و پا قرص بازی‌های اتومبیل‌رانی و مسابقه‌‌ای هستید، قطعا هر ساله به دنبال یک عنوان بی‌نظیر در این سبک می‌گردید. بازی‌های اتومبیل‌رانی همیشه طرفداران و هواداران خاص خود را دارند و فضای مهیجی از رقابت و مسابقه توسط خودروهای قدرتمند را برای بازی ‌بازان تدایی می‌کنند. حال به نظر می‌رسد امسال شاهد انتشار یک عنوان منحصر به فرد در این سبک باشیم که برای کنسول نسل هشتم یعنی پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود.

استودیوی کدمسترز اعلام کرده که بازی GRID در تاریخ جمعه ۲۲ شهریور ماه سال ۱۳۹۸ شمسی مصادف با ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود. طبق پیش‌بینی‌ها و نظرات کاربران و بازی‌بازان، به نظر می‌رسد که این عنوان بسیار شبیه نسخه‌های GRID 2 و Race Driver: GRID که اولین بار برای کنسول پلی‌استیشن ۳ منتشر شدند باشد.

استودیوی سازنده اعلام کرده که این عنوان از سری بازی GRID، دارای دو نسخه‌ی Standard و Ultimate است که طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، نسخه‌ی Ultimate دارای یک بسته‌ی الحاقی است که سه فصل اضافی را در خود جای داده است. سری Grid همیشه عملکرد بسیار خوبی در زمینه‌ی گرافیک داشته و دارای نورپردازی فوق‌العاده‌ای در حین مسابقات است. رانندگی با خودروهایی که با سرعت‌های سرسام‌آور حرکت می‌کنند و صدایی مهیج از موتور خود خارج می‌کنند، همیشه یکی از نکاتی بوده که علاقه‌مندان به بازی‌های اتومبیل‌رانی را به سوی سری بازی GRID کشانده است. در همین راستا به نظر می‌رسد شاهد انتشار یک عنوان فوق‌العاده در سال جاری باشیم.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید