بازی World War Z به مرز ۲ میلیون بازی‌باز نزدیک شد

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

استودیوی سیبر اینتراکتیو (Saber Interactive) در آخرین پیام خود آمار جدیدی از تعداد بازی‌بازان عنوان World War Z را منتشر کرد که در نوع خود بسیار جالب است. همچنین سازندگان از انتشار به‌روزرسانی‌هایی خبر دادند که ویژگی‌های بسیاری را به بازی اضافه خواهد کرد. در ادامه می‌توانید جزئیات بیشتری در این خصوص را مشاهده کنید.

World War Z از سری عناوین زامبی محور و مهیج است که امسال برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت. طولی نکشید که شاهد استقبال گستردهای از بازی از سوی بازی‌بازان بودیم چرا که بیش از یک میلیون نسخه از این عنوان در اولین هفته‌ی پس از انتشار به فروش رفت. اگر شما هم از علاقه‌مندان به عناوین به این سبک هستید، World War Z را هرگز از دست ندهید.

به تازگی سیبر گیمز در پیامی از طریق توییتر اعلام کرده است که اکنون نزدیک به ۲ میلیون بازی‌باز در حال تجربه‌ی این عنوان هستند. این آمار برای تیم سازنده‌ی بازی بسیار رضایت‌بخش بوده و آن‌ها در پیام خود از طرفداران تشکر کرده‌اند. همچنین در آینده‌ای نزدیک زامبی‌ها، حالت‌ها، سلاح‌ها و یک درجه‌ی دشواری جدید پیش روی بازی‌بازان خواهد بود که می‌تواند خبر خوبی برای آن‌ها باشد. سایر اطلاعات در این زمینه را به اطلاع شما خواهیم رساند. در پایان می‌توانید نقد و بررسی این عنوان جذاب را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید