جرج آر. آر. مارتین تایید کرد که برروی یک بازی جدید کار می‌کند

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

جرج آر. آر. مارتین (George R.R. Martin) نویسنده‌ی رمان مشهور نغمه‌ی یخ و آتش یا همان بازی تاج و تخت (Game of Thrones)، تایید کرد که برروی یک بازی ویدئویی جدید کار می‌کند و مشاوره می‌دهد. این نویسنده همچنین تایید کرد که مشاوره‌ی وی برروی یک بازی ژاپنی است و این مطلب در پستی جدید در وبلاگ شخصی این نویسنده تایید شده است. در این وبلاگ، وی در مورد بسیاری از مطالب دیگر مثل پایان‌بندی سریال بازی تاج و تخت صحبت کرده است. متاسفانه مارتین تاکنون اطلاعات زیادی از این عنوان ارائه نداده است، اما خوشبختانه یک گزارش در اوایل سال جاری در مورد این پروژه منتشر گردید.

در ماه مارس ۲۰۱۹ گزارشی منتشر شد که ادعا می‌کرد بازی بعدی استودیوی فرام سافتور (From Software)، سازنده‌ی سری بازی‌های Dark Souls و عناوین Bloodborne و Sekiro: Shadows Die Twice، بزرگترین بازی این استودیو خواهد بود و مارتین به عنوان مشاور در این پروژه مشاوره خواهد داد. گفته شده است که این پروژه ارتباطی با رمان بازی تاج و تخت ندارد اما این پروژه یک بازی جهان باز گسترده است.

در این گزارش آمده است که ناشر این بازی بندای نامکو (Bandai Namco) خواهد بود و در این بازی بازی‌بازان می‌توانند به قلمروهای مختلف سفر و آن‌ها را فتح کنند. جزئیات دیگری از این عنوان منتشر نشده است.

آن‌طور که به نظر می‌رسد مارتین در نویسندگی بازی نقشی ندارد و اساسا در این پروژه نقش مشاور خلاق را ایفا می‌کند و احتمالا راهنمایی‌ها و اطلاعاتی در مورد ساختار جهان بازی و خلق پیش‌زمینه ارائه می‌دهد.

مراسم E3 2019 در ماه آینده برگزار خواهد شد. آیا ممکن است از این بازی در این مراسم رونمایی شود؟ شما می‌توانید نظرات خود را در این مورد بیان کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید