تاریخ انتشار نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Reventure مشخص شد

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

به تازگی تیم سازنده‌ی بازی Reventure از عرضه‌ی نسخه‌ی دسترسی زودهنگام این عنوان خبر داده است. همچنین تاریخ دقیق انتشار این نسخه نیز مشخص شده است که در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتری در این خصوص را مشاهده کنید.

Reventure از سری عناوین جذاب به سبک اکشن و ماجراجویی است که در آن شما باید از میان کاراکترهای دوست‌داشتنی یکی را انتخاب کرده و به گشت و گذار و نبرد با دشمنان بپردازید. آیتم‌های زیادی در این بازی وجود دارند که با توجه به هدفی که دارید می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. سازندگان در ساخت داستان جالب و گیم‌پلی رنگارنگ تلاش بسیاری داشته‌اند. همچنین شما در این عنوان حق انتخاب‌های بسیاری خواهید داشت به طوری که می‌توانید به صد روش مختلف آن را به پایان برسانید. گفتنی است که استودیوی پیکسلاتو (Pixelatto) وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی را برعهده دارد.

به نقل از سازندگان، Reventure در تاریخ ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ (۴ ژوئن ۲۰۱۹ میلادی) به صورت دسترسی زودهنگام برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین احتمال انتشار به‌روزرسانی‌های زیادی در آینده برای این بازی وجود دارد. اگر از دوست‌داران عناوین به این سبک هستید، این بازی را هرگز از دست ندهید. دیگر اخبار مربوط به بازی Reventure را در آینده به اطلاع شما خواهیم رساند.

0
0
PC
برچسب‌ها: ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید