نخستین بسته‌ الحاقی بازی House Flipper منتشر شد

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

سازندگان بازی جالب House Flipper به تازگی اعلام کرده‌اند که اولین بسته‌ی الحاقی این عنوان در دسترس بازی‌بازان و علاقه‌مندان به آن قرار گرفته است. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در خصوص بازی و محتویات و قیمت این بسته باشید.

بازی‌های شبیه سازی همیشه نزد بسیاری از بازی‌بازان طرفدارانی دارد و House Flipper را می‌توان یکی از آن‌ها دانست. این عنوان سال گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد و با سبک جالب و خاص خود عده زیادی را به سوی خود جذب کرد. وظیفه‌ی بازی‌بازان در این بازی تعمیر و ساخت قطعات در خانه‌های مختلف است. همچنین امکان انجام کارهای دیگر نظیر نقاشی ساختمان‌ها نیز در بازی وجود دارد که مطمئنا تجربه‌ای لذتبخش از عناوین شبیه‌سازی را به ارمغان خواهد آورد. گفتنی است که استودیوی امپایرین (Empyrean) وظیفه‌ی ساخت این بازی را برعهده داشته است.

به مناسبت یک سالگی انتشار این بازی، تیم سازنده یک بسته‌ی الحاقی را در دسترس قرار داده است که ویژگی‌های جالبی را به آن اعمال می‌کند. این بسته تحت عنوان Garden Flipper به شما اجازه‌ی دسترسی به باغ‌های مختلف و کاشت گل‌ها و درختچه‌های متنوع را خواهد داد. برای این منظور، سازندگان حدود ۵۰۰ آیتم مختلف را در اختیار طرفداران قرار داده‌اند. قیمت این بسته‌ی الحاقی نیز ۱۳٫۵۰ دلار است.

1
0
PC
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • حتی اسمشم به گوشم نخورده بود.بسته الحاقی هم براش دادن Neutral
    جای این کارا نقد ویدعویی و متنی بازی رو با هم بدین.۶ ساله این سایتو دنبال میکنم.دوست دارم بهترین باشه.اگه این کارو بکنین دلیل برا سر زدن به سایت همسایه ندارم دیگه.بار ها دارم اینو میگم.یه نفر جواب درست حسابی به من نداده.اخه چرا واقعا؟یه نقد ویدعویی ۶ دقیقه ای خواسته زیادیه؟
    انقدر میگم تا عملی بشه یا حداقل جواب قطعی بگیرم.همه ی کاربرای سایت فکر میکنم با نظر من موافقن ک نقد ویدعویی باید با نقد متنی بیاد. IDK

    0
    0