شایعه: نسخه‌ی جدید بازی Fable در E3 2019 معرفی خواهد شد

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

حدود ۹ سال از عرضه‌ی آخرین نسخه از سری Fable یعنی بازی Fable III می‌گذرد و در حالی که در این سال‌ها چند نسخه‌ی فرعی از بازی معرفی گردید، اما هیچ‌کدام از آن‌ها به ‌اندازه‌ی نسخه‌های اصلی اهمیت نداشتند. با توجه به گذشت این مدت طولانی از عرضه‌ی نسخه‌ی سوم، طرفداران این سری به شدت منتظر نسخه‌ی جدید از این سری هستند.

شایعات و گزارش‌هایی وجود دارند که می‌گویند نسخه‌ی بعدی بازی Fable به مدت چند سال در شعبه‌ی دوم استودیوی پلی‌گراند گیمز (Playground Games) در حال ساخت بوده است. ساخت یک نسخه از این سری محبوب در سال ۲۰۱۷ لغو شد و از آن زمان تاکنون خبری از این سری نشده است. با این حال مایکروسافت (Microsoft) در این مورد توضیحی ارائه نداده است اما به نظر می‌رسد این روند تغییر خواهد کرد. براساس شایعه‌ای جدید از یک اینسایدر صنعت بازی، نسخه‌ی جدید بازی Fable ماه آینده با نمایش تیزری کوتاه در کنفرانس مایکروسافت در E3 2019 معرفی خواهد شد.

طبق گفته‌ی این منبع در سال ۲۰۲۰ بخش‌های بیشتری از این بازی رونمایی می‌شود. این منبع ادعا می‌کند که این عنوان نسل بعدی تا اوایل سال ۲۰۲۱ عرضه نخواهد شد. همچنین این شایعه به این نکته اشاره دارد که بازی از اواخر سال ۲۰۱۷ در دست ساخت بوده که نشان می‌دهد حدود دو سال از شروع ساخت بازی گذشته است.

همچنین این منبع اشاره کرده است که بازی جدید نسخه‌ی چهارم Fable نخواهد بود و در واقع یک نسخه‌ی بازسازی شده برای این سری محسوب می‌گردد.

با این حال مانند هر شایعه دیگری نمی‌توان به گفته‌های این منبع اطمینان داشت. در حالی که به نظر می‌رسد این منبع به ساخت نسخه‌ی جدید Fable توسط استودیوی پلی‌گراند گیمز اشاره دارد اما جزئیات بسیار کمی در این مورد ارائه داده است. مطمئنا اگر نسخه‌ی جدیدی از Fable در دست توسعه باشد، آن یک بازی نسل بعدی خواهد بود. اما کسی نمی‌داند که آیا از بازی در E3 2019  رونمایی خواهد شد یا خیر.

0
0
E3

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید