ویدئوی کوتاهی از دشمن جدید بازی Gears 5 منتشر شد

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰

شرکت ماکروسافت اطلاعات بسیار کمی را از زمان معرفی بازی Gears 5 تاکنون به اشتراک گذاشته است و کاربران بسیاری منتظر شنیدن خبرهای بیشتری از آن بوده‌اند. حال اما حساب رسمی این عنوان در توئیتر ویدئوی کوتاهی را از یک دشمنان جالب این عنوان منتشر کرده است.

هر از چند وقت یک بار یکی از مسئولین استودیوی بازیسازی The Coalition، توسعه دهنده‌ی عنوان Gears 5، اطلاعات و جزئیات هر چند ناچیزی را با دوست‌داران سری به اشتراک می‌گذارد. این بار نیز حساب رسمی آن با انتشار ویدئوی کوتاهی از یک دشمن جدید به سراغ این عنوان رفته است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده نمایید.

این دشمن جدید “Stump” نام داشته و دارای جثه‌ای عظیم است. از دیگر جزئیات مربوط به آن می‌توان بازوهای بزرگ او را نام برد که این موجود برای حرکت خود، از آن‌ها استفاده می‌کند. همچنین یک سلاح بزرگ نیز برروی کمر او قرار دارد که مطمئنا خطر بزرگی برای هر یک از شخصیت‌های بازی محسوب می‌شود. حساب رسمی بازی Gears 5 در رابطه با این دشمن جدید اینگونه می‌نویسد:

اگر یک “ُStump” دیدید، سریعا پناه بگیرید.

عنوان Gears 5 قرار است که در سال جاری برای کنسول ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. انتظار می‌رود که در رویداد E3 2019، شرکت ماکروسافت جزئیات بسیاری از این بازی را با کاربران به اشتراک بگذارد. هفته‌ی گذشته اما شایعاتی مربوط به کاور نهایی و تاریخ عرضه‌ی این عنوان منتشر شده بود که از اینجا می‌توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید