سه تیم بالاخره برروی کنسول‌ها Raid بازی The Division 2 را به اتمام رساندند

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

پس از گذشت سه روز از در دسترس قرار گرفتن اولین Raid بازی The Division 2، بالاخره سه تیم موفق به کامل کردن این بخش برروی کنسول‌های بازی شدند.

روز قبل بود که اعتراضاتی نسبت به سختی بیش از حد حالت Raid عنوان The Division 2 برروی کنسول‌های بازی و عدم قابلیت به اتمام رساندن این بخش به گوش رسید. حال و براساس جدول امتیازات نسخه‌ پلی‌استیشن ۴ این عنوان، دو تیم هشت نفره موفق شدند تا اولین Raid این عنوان را به اتمام برسانند. تیم اول موفق شد تا با زمان ۱۹ ساعت ۴۸ دقیقه و تیم دوم با زمان ۳۶ ساعت و ۴۲ دقیقه این بخش را به اتمام برسانند. برروی ایکس‌باکس وان نیز تنها یک تیم توانسته این Raid را آن هم با زمان ۱۷ ساعت به اتمام برساند. اولین تیمی که توانست این بخش را در روز اول عرضه برروی رایانه‌های شخصی به اتمام برساند، زمان تقریبی ۵ ساعت را ثبت کرد.

زک کاراوی (Zach Caraway)، یکی از بازیکنان تیمی که توانست این بخش را با زمان ۳۶ ساعت برروی پلی‌استیشن ۴ به اتمام برساند، طی مصاحبه‌ای، بهترین راه برای به اتمام رساندن این بخش را توضیح داد:

من باور دارم که تنها راه شکست باس اول و آخر این بخش، هماهنگی تیمی است. هماهنگی شلیک‌ها در تیم باید به گونه‌ای باشد که روند شلیک به هیچ وجه متوقف نشود. البته مواردی مانند کاهش نرخ فریم برروی کنسول‌ها باعث می‌شود تا اکثر مواقع در روند هماهنگی افراد تداخل ایجاد شود و بهینه نبودن سیستم نشانه‌گیری این عنوان برروی کنسول‌ها باعث شده تا به اتمام رساندن این بخش بسیار سخت، طاقت فرسا و طولانی شود.

هنچنین وی توضیح داد که برای پیشرفت در این بخش باید از افرادی که مهارت بالایی در تیراندازی دارند و هیچ هدشاتی را از دست نمی‌دهند، استفاده کرد:

مهارت اعضای گروه باید به حدی بالا باشد که بتوانند آسیب‌های شدیدی را به باس‌های این عنوان وارد کنند.

وی همچنین به این نکته اشاره کرد که بخش Raid را با کنترلر استاندار پلی‌استیشن ۴ به اتمام رسانده‌اند. البته این ۳۶ ساعت شامل انجام بی‌وقفه‌ی بازی نبوده است و آن‌ها مجموعا ۵ ساعت زمان برای استراحت صرف کرده‌ و همچنین چندین مورد از کار افتادگی سرور و چند مورد ارور صفحه‌ی آبی را برروی این کنسول تجربه کرده‌اند.

بخش Raid این امکان را به بازیکنان می‌دهد تا روند پیشروی خود را ذخیره و در صورت عدم کشته شدن در این بخش، اعضای تیم می‌توانند با متوقف کردن بازی به استراحت پرداخته و اگر به دلیل بروز مشکل و یا قطع ارتباط با سرور، بازی متوقف شود، به ادامه‌ی نبرد بپردازند.

بخش Raid برروی کنسول‌ها از مشکلات بسیاری از جمله ناپایداری نرخ فریم و لگ و همچنین اختلالات سرور رنج می‌برد. اعضای تیم توسعه دهنده‌ی بازی در سایت ردیت، اعلام کرده‌اند که در حال حاضر تنها بازی‌بازان بسیار حرفه‌ای می‌توانند این بخش را برروی کنسول‌ها به اتمام برسانند.

بازی‌بازانی که علاوه بر نسخه‌ی کنسولی این عنوان، به نسخه‌ی رایانه‌ی شخصی آن نیز دسترسی دارند، اذعان داشتند که تجربه‌ی نسخه‌ی رایانه‌ی شخصی The Division 2 بسیار بهینه‌تر، روان‌تر و ساده‌تر از نسخه‌ی کنسولی آن است. بسیاری از دارندگان و همچنین متخصصان رایانه‌های شخصی بر این باوراند که دلیل مشکل بودن تجربه‌ی این عنوان برروی کنسول‌ها، وجود ضعف و محدودیت در سخت‌افزار و همچنین عدم بهینه‌سازی گیم‌پلی بازی برای کنترلرهای این دستگاه‌ها است. The Division 2 برروی تمام کنسول‌ها با نرخ فریم ۳۰ اجرا می‌شود اما برروی کنسول‌های پایه، این نرخ فریم گاهی به کمتر از ۲۰ نیز کاهش پیدا می‌کند.

در حال حاضر، رکورد اتمام بخش Raid برروی رایانه‌های شخصی به ۲۴ دقیقه کاهش پیدا کرده است.

متاسفانه استودیوی مسیو اینترتینمنت (Massive Entertainment)، واکنشی نسبت به مشکلات این بخش برروی کنسول‌ها نشان نداده است و ما نمی‌دانیم که آیا این بازی بهینه‌سازی را برای رفع این مشکلات برروی کنسول‌های بازی دریافت خواهد کرد یا خیر.

بازی The Division 2 در حال حاضر برای دارندگان پلی‌استیشن ۴،ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید بررسی ویدئویی این عنوان را در اینجا مشاهده بفرمائید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید