کامرون مانهن ویدئویی از پشت صحنه Star Wars Jedi: Fallen Order منتشر کرد

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵

هنوز چند ماه تا عرضه بازی موردانتظار Star Wars Jedi: Fallen Order زمان باقی مانده، اما به نظر می‌رسد که پروسه توسعه آن، به نقطه عطف تازه‌ای رسیده است. ظاهراً مراحل ضبط موشن کپچر این بازی به پایان رسیده است؛ یا شاید صحنه‌های مربوط به کامرون مانهن (Cameron Monaghan). برای جشن گرفتن چنین پیشرفتی، مانهن اقدام به انتشار ویدئویی از پشت صحنه ساخت بازی و مراحل ضبط حرکات آن کرده است.

این ویدئو که از انتهای همین مطلب می‌توانید آن را مشاهده کنید در صفحه رسمی کامرون مانهن در اینستاگرام منتشر شده و او را در هوا و در حالی که ابزار موشن کپچر را پوشیده است نشان می‌دهد. او ضمن انتشار این ویدئو، خطاب به هواداران نیز نوشت که کار کردن برروی این بازی به مثابه رفتن یک پسربچه به فضاست و این عنوان قرار است به چیزی باورنکردنی تبدیل شود.

مانهن ایفای نقش شخصیت کال کستیس (Cal Kestis) را بر عهده دارد که پروتاگونیست اصلی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order محسوب می‌شود. کسی که از حوادث Order 66 جان سالم به در برده و در حال حاضر، چند نفری با او همراه شده‌اند. کال، شخصیتی جدید در جهان «جنگ‌های ستاره‌ای» محسوب می‌شود و بنابراین طبیعی‌ست که اطلاعات زیادی از او نداشته باشیم. مطمئناً کامرون مانهن را برای بازی در سریال‌های Gotham و Shameless به یاد دارید.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order که توسط استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) توسعه می‌یابد، در تاریخ جمعه ۲۴ آبان ماه (۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی و دنبال کردن باقی اخبار منتشر شده از آن، می‌توانید به پروفایل آن از این نشانی بروید. در ادامه می‌توانید جدیدترین ویدئوی پشت صحنه این بازی را از زیر مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید:

دریافت ویدئو

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • حالا هییییی هایپ درست میکنن ازش عین بتل فرانت و انتم و دیز گان تا منتقدا بهش نمره پایین بدن
  بابا بس کنید مثل تلو۲ یه گیم پلی و تریلر ازش نشون بدید بعد برید واسه انتشار و فروش موفیقت امیز

  0
  0
 • Hamid گفت:

  من که بی صبرانه منتظر یه تریلر و گیم پلی ازش هستم ببینم چجوریه ولی هر چی هس به نظر یه بازی شاهکار میشه حالا شاهکار هم که نه ولی یه بازی خیلی خوب میشه مخصوصا در قسمت داستان چون هر چی باشه داستان محوره و نویسنده اش کریس اولون هست

  0
  0