یکی از سازندگان Lords of The Fallen 2 از پروژه خارج شد

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۵

یکی از دو استودیوی همکار در ساخت دومین نسخه از عنوان Lords of The Fallen، به دلیل عدم وجود کیفیت مطلوب در امر ساخت این بازی، به اجبار از پروژه خارج شد.

استودیوی سی آی گیمز (CI Games)، که وظیفه ساخت عنوان Lords of The Fallen 2 را در اختیار دارد، سال گذشته استودیوی دفیانت (Defiant) را به عنوان همکار خود، به پروژه وارد کرده بود. این استودیو، وظیفه‌ی داشت تا نسخه‌ی اولیه‌ی این عنوان که در سال ۲۰۱۶ کنسل شده بود را بازسازی کند.

اما حالا و با اعلام این موضوع توسط استودیوی سی آی گیمز نسبت به عدم وجود کیفیت کافی در کار استودیوی دفیانت، دفیانت مجبور به ترک پروژه شده و در حال حاضر، تمام اختیارات ساخت بازی بر عهده‌ی سی آی گیمز است.

سی آی گیمز طی کنفرانس خبری توضیح داد:

به دلیل عدم انجام اقدامات کافی در رابطه با روند ساخت و توسعه‌ی عنوان Lords of The Fallen 2 توسط استودیوی دفیانت، کیفیت بازی به حد مطلوب نرسیده و ما اعلام می‌داریم که به دلیل وجود چنین کم‌کاری در پروژه، مجبور به قطع همکاری با این استودیو هستیم. در واقع ما سه بار به این استودیو در رابطه با افزایش کیفیت کار آن‌ها تذکر داده بودیم اما آن‌ها به این تذکرات توجهی نکردند.

آقای دیوید گرین (David Grijn)، موسس استودیوی دفیانت، طی مصاحبه‌ای به دفاع از استودیوی خود پرداخت:

گروهی فوق‌العاده با تجربه و خلاق را به عنوان مسئول ساخت بازی Lords of The Fallen 2 قرار داده بودم. گروه ما به خوبی می‌داند که چگونه بازی‌های با کیفیتی را تولید نماید. کارنامه‌ی ما در همکاری با استودیوهای بزرگ در ساخت عناوینی مانند Just Cause 3 ،Call of Duty: Advanced Warfare ،Far Cry 5 و DMC: Devil May Cry خود اثبات این موضوع است. متاسفانه در حال حاضر به دلیل پایبندی استودیوی ما به قرارداد با سی آی گیمز، نمی‌توانیم اطلاعات بیشتری در رابطه با این مشکلات و اختلاف‌ نظرها ارائه و بیان کنیم.

در حال حاضر هیچ تاریخ دقیقی برای عرضه و همچنین هیچ اطلاعاتی در رابطه با پلتفرم‌های مقصد این عنوان در دسترس نیست اما شما می‌توانید نقد و بررسی نسخه‌ی اول Lords of The Fallen را به قلم آقای آقابابایی مطالعه فرمائید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید