ظاهراً Raid بازی The Division 2 برروی کنسول‌ها بیش از حد سخت است

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰

دو روز قبل، Raid هشت‌ نفره و مورد انتظار بازی The Division 2 منتشر شد و طرفداران توانستند آن را تجربه کنند، اما ظاهراً تنها کسانی که موفق شده‌اند تا آن را به پایان برسانند، بازی‌بازان رایانه‌ی شخصی هستند.

اول از هر چیز، ما می‌دانیم که هدف گیری با کنترلر هیچ وقت به دقت و سرعت هدف گیری با موس و کیبورد نخواهد رسید. حال این ‌طور که به نظر می‌رسد، این ضعف هم‌اکنون حسابی گریبانگیر بازی‌بازان The Division 2 برروی کنسول‌ها شده است. در حال حاضر برای شکست دادن باس‌های قدرتمند این Raid، تمام اعضای تیم، هر هشت نفر، تقریباً باید تک تک گلوله‌های خود را با دقت کامل و بدون خطا به هدف شلیک کنند.

حتی اگر از بهترین سلاح‌ها استفاده کرده و بالاترین میزان آسیب را داشته باشید، اگر نتوانید با هدف گیری دقیق به دشمنان تیراندازی کنید، به احتمال زیاد توسط آن‌ها احاطه شده و کشته می‌شوید. بسیاری از کاربران در صفحه‌ی مختص به بازی در انجمن ردیت اعلام کرده‌اند که حتی بهترین و آماده‌ترین تیم‌ها نیز نمی‌توانند از سد باس اول عبور کنند.

این موضوع سبب شده تا بازی‌بازان تصور کنند که استودیوی مسیو اینترتیمنت (Massive Entertainment) نسخه‌ی کنسولی را به خوبی متعادل نکرده است. اگر این موضوع ادامه پیدا کرده و هیچ کسی نتواند این Raid را برروی کنسول‌ها به پایان برساند، احتمالاً شاهد یک به‌روزرسانی برای تغییر درجه‌ی سختی خواهیم بود.

آیا شما نیز این Raid را امتحان کرده‌اید؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید