آزمایش عمومی Halo: The Master Chief Collection به بعد از E3 2019 موکول شد

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

مسئولین استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries) در جدیدترین مصاحبه‌ی خود، از احتمال آزمایش عمومی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی عنوان Halo: The Master Chief Collection پس از رویداد E3 2019 گفته‌اند.

بازی Halo: The Master Chief Collection که دربرگیرنده‌ی عناوین Halo: Combat Evolved Anniversary، Halo 2 Anniversry، Halo 3 و Halo 4 بوده ابتدا در سال ۲۰۱۴ میلادی برروی کنسول ایکس‌باکس وان عرضه شد و تجربه‌ی نوینی از سری دوست‌داشتنی Halo را به کاربران جدید و قدیمی شرکت ماکروسافت تقدیم کرد. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این عنوان اما پس از چندین سال بالاخره تایید شد و حال به نظر می‌رسد در مراحل پایانی توسعه قرار داشته و به گفته‌ی آقای برایان جارارد (Brian Jarrard)، مسئول ارشد بخش اجتماعی استودیوی ۳۴۳ اینداستریز، این عنوان پس از رویداد E3 2019 به صورت عمومی امتحان خواهد شد.

اگر قادر بودیم که زمان را به عقب بازگردانیم، تصمیم متفاوتی نسبت به زمان رونمایی از این بازی می‌گرفتیم. ما اهداف خاصی در ذهن داشتیم که باید تا الان به آن‌ها می‌رسیدیم. انتظار ما این بود که تا به این تاریخ بتوانیم به عموم تجربه‌ی آزمایشی این بازی را بدهیم اما برخی از قسمت‌های آن زمان بیشتری برای توسعه نیاز داشتند.

زمان معرفی شده برای امتحان عمومی عنوان Halo: The Master Chief Collection که توسط استودیوی ۳۴۳ اینداستریز اعلام شده بود، ماه آوریل گذشته بود که البته سازندگان این عنوان نیز پیش‌تر اشاره کرده بودند که به زمان بیشتری برای توسعه‌ی آن نیاز دارند. حال باید ببنییم که این بازی دقیقا چه زمانی آماده و آزمایش عمومی آن آغاز خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید