به‌روزرسانی بزرگ برای The Elder Scrolls: Blades عرضه می‌شود

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵

شرکت بتسدا (Bethesda)، طی بیانیه‌ای، اطلاعاتی را از برنامه‌های آینده‌ی خود در رابطه‌ با The Elder Scrolls: Blades، با طرفداران به اشتراک گذاشت.

این استودیو، طی بیانیه‌ای اعلام کرد که به زودی هزینه‌ی ساخت و تعمیر ابزارها و همچنین درجه‌ی سختی دشمنان در The Elder Scrolls: Blades را با هدف متعادل کردن گیم‌پلی بازی، کاهش خواهد داد. همچنین درجه سختی شغل‌های این عنوان نیز به زودی کاهش پیدا می‌کند.

یکی از مشکلات اساسی این بازی، طولانی بودن زمان باز شدن صندوقچه‌ها است. برای مثال زمان باز شدن برخی از صندوقچه‌ها که دارای ابزار و وسیله‌های مهمی هستند، گاهی شش ساعت نیز به طول می‌انجامد که باعث اعتراض بسیاری از بازی‌بازان شده است که البته با هزینه کردن و پرداخت پول و خرید الماس، این زمان را می‌توان کاهش داده و بلافاصله صندوقچه‌ی مورد نظر را باز کرد. حال بتسدا قول داده است تا به زودی و طی به‌روزرسان بعدی این عنوان، زمان باز شدن هر صندوقچه‌ را، دو الی سه ساعت کوتاه‌تر کرده و تعداد الماس مورد نیاز برای بازکردن بلافاصله‌ی هر صندوقچه را نیز کاهش بدهد.

براساس گزارشات برخی از بازی‌بازان، درجه‌ی سختی در مراحل بالاتر بخش Abyss بسیار نامتعادل و غیر منصفانه بوده و گاهی از حالت سرگرم کنندگی بازی می‌کاهد. این بخش شامل سیاه چالی نامتناهی می‌شود که بازی‌بازان باید در آن با موج کثیری از دشمنان به مبارزه بپردازند. گاهی درجه سختی و سرعت حمله‌ی دشمنان در این بخش، بسیار بیشتر از حد معمول و استاندارد می‌شود.

بسیاری از شما بازی‌بازان اشاره کردید که در مراحل بالاتر بخش Abyss، درجه سختی بازی بسیار نامتعادل می‌شود. ما با تمام قوا در حال رفع مشکلات مربوط به این بخش هستیم تا به زودی گیم‌پلی سرگرم کننده با درجه‌ی سختی منصفانه‌ای را به شما ارائه دهیم.

همچنین طی این به‌روزرسان بزرگ، اولین رویداد ماهانه‌ی The Elder Scrolls: Blades نیز آغاز می‌شود که شامل ماموریت‌های جدید و جذاب‌تر نسبت به قبل و همچنین قابلیت ساخت و ساز گسترده‌تری می‌شود.

عنوان The Elder Scrolls: Blades، سومین بازی مخصوص تلفن‌های هوشمند است که توسط شرکت بتسدا عرضه و با استقبال نسبتا خوبی همراه بوده است. داستان این بازی به پس از تبعید آلدووین (Alduin) بر می‌گردد و حدود چند قرن قبل از وقایع The Elder Scrolls V: Skyrim جریان دارد. شما در این عنوان، در نقش یکی از اعضای فرقه‌ی بلید (Blade) قرار می‌گیرید که پس از شکست اژدهایان، تصمیم می‌گیرد تا به شهر خود بازگشته و در آباد سازی و دفاع از آن کمک کند.

به زودی و طی رویداد بزرگ E3 2019، اطلاعات بیشتری در رابطه با این به‌روزرسان در اختیار طرفداران و بازی‌بازان قرار خواهد گرفت.

در حال حاضر این عنوان به صورت دسترسی زودهنگام و به صورت تماما رایگان در اختیار دارندگان تلفن‌های هوشمند مجهز به سیستم عامل اندروید و آی او اس قرار دارد. همچنین بتسدا اعلام کرده است که در تاریخی نامعلوم The Elder Scrolls: Blades را برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید