کارگردان هنری God of War طرح‌های خود را برای شخصیت‌های نینتندو به نمایش می‌گذارد

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

امروز کارگردان هنری بازی God of War تصاویری از شخصیت‌های محبوب نینتندو منتشر کرده است که به آن‌ها از زاویه‌ای جدید نگاه می‌کند: کاملا واقع‌گرایانه و بدون هیچ المان فانتزی.

عناوینی که توسط شرکت نینتندو ساخته می‌شوند، اکثرا بازی‌های زیبا و چشم‌نوازی هستند. خشونت در آنان به نحوی به تصویر کشده شده است که دل‌خراش نیستند و اگر بخواهیم نقدی بر این موضوع داشته باشیم، نینتندو به مهربانانه‌ترین حالت ممکن مبارزات را خشن نشان می‌دهد! در هنگام مبارزه با دشمنان اصلی ساخته‌های این شرکت نیز تنها به طراحان باس‌ها آفرین می‌گویید، ولی به ندرت پیش می‌آید که همانند باس‌هایی که در سری Dark Souls مشاهده می‌کنیم، از آن‌ها بترسید. این مورد را می‌توان به طراحی فانتزی باس‌های ساخته‌های نینتندو و سبک گرافیکی آن‌ها نسبت داد. ولی آیا تا کنون به این باس‌ها به چشم یک شخصیت نسبتا واقعی و با طراحی واقع‌گرایانه فکر کرده‌اید؟ این کار، دقیقا همان کاری است که کارگردان هنری بازی God of War انجام داده است.

باید اقرار کرد که بعضی از این طراحی‌ها نه تنها حس و حال مخصوص به نینتندو را ندارند، بلکه واقعا ترسناک هستند و لرزه بر اندام می‌اندازند. باید خوشحال باشیم که نینتندو قصد نداشته تا از طراحی واقع‌گرایانه برای شخصیت‌هایش استفاده کند، چرا که به طور قطع حریفی قدر برای سری Dark Souls می‌شد. در قسمت زیر می‌تواند تصویری که شخصیت‌های نینتندو با طراحی کارگردان هنری God of War را نشان می‌دهد، مشاهده کنید.

نظر شما در رابطه با این شخضیت‌ها چیست؟

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید