بازی Merchant of the Skies معرفی شد

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵

اگر همیشه دوست داشتید یک کشتی هوایی را از یک بندر به بندر دیگر هدایت کرده و دنیا را کشف کنید، استودیوی کلودویند گیمز (Cloudwind Games) خبر بسیار خوبی برای شما دارد. Merchant of the Skies یک بازی سندباکس با محوریت تجارت است که به شما اجازه می‌دهد هدایت کشتی خود را به عهده بگیرید.

بازی Merchant of the Skies شما را در نقش کاپیتان یک کشتی هوایی قرار داده و به شما اجازه می‌دهد همان‌طور که بین شهرهای مختلف سفر می‌کنید، به جمع‌آوری، خرید و فروش آیتم‌ها و منابع مختلف بپردازید. در این بازی سندباکس، شاهد ترکیب شدن المان‌های مختلفی مانند قابلیت ساختن پایگاه و برخی مکانیک‌های موجود در سری‌های شبیه‌ساز تجارت خواهیم بود. همان‌طور که در بازی پیشرفت می‌کنید، کشتی هواییتان نیز بزرگ‌تر و پیشرفته‌تر می‌شود تا بتوانید تجارت خود را بیش از پیش گسترش دهید.

وجود محتوای کم در بازی در زمان عرضه، بخشی از تصمیم تیم سازنده در طراحی این بازی بوده است. استفاده از سیستم دسترسی زودهنگام و اضافه کردن محتوا به بازی بر مبنای بازخوردهای کاربران، تجربه‌ی بسیار موفقی برای استودیوی کلودویند گیمز در زمان توسعه‌ی Lazy Galaxy بود. به همین دلیل، این تیم باور دارد که به کارگیری یک روش مشابه در توسعه‌ی بازی Merchant of the Skies بهترین تصمیم برای آن‌ها و آینده‌ی این عنوان است.

با این حال، استودیوی سازنده برنامه‌ی کلی خود برای آینده‌ی این بازی را نیز با هواداران به اشتراک گذاشته است. البته این برنامه به هیچ وجه قطعی نیست و ممکن است در طول مسیر توسعه و با توجه به بازخوردهای بازی‌بازان تا حد زیادی تغییر کنید. اولین برنامه‌ی استودیوی کلودویندز، توسعه‌ی بخش تولید و اضافه کردن اهداف و ماموریت‌های جدید به بازی است. در ادامه، این تیم قصد دارد تعدادی بازی جانبی (Mini Game) را در اختیار کاربران قرار دهد. پس از آن، سیستم Caravan به بازی اضافه خواهد شد که به کاربران اجازه می‌دهد محصولات خود را به صورت خودکار بین شهرها و جزیره‌های مختلف جابه‌جا کنند. در نهایت، پس از انتشار نسخه‌ی نهایی بازی، تیم سازنده قصد دارد یک بخش کمپین و داستانی را نیز در دسترس کاربران قرار دهد.

نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Merchant of the Skies در تاریخ ۸ مرداد ماه سال جاری (۳۰ جولای سال ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید تریلر معرفی این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید