آماری از فروش بازی Minecraft منتشر شد

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰

سازندگان بازی جذاب و پرطرفدار Minecraft به مناسبت ده ساله شدن این عنوان، آمار جدیدی از فروش آن را در دسترس طرفداران قرار داده‌اند که می‌تواند بسیار جالب توجه باشد. اطلاعات بیشتر در این مورد را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

شاید بتوان Minecraft را از معدود عناوینی دانست که هیچوقت برای بسیاری از بازی‌بازان تکراری نمی‌شود. در این عنوان شما با انجام کارهایی مانند ساخت و ساز، مبارزه و ماهیگیری می‌توانید تجربه‌ای فوق‌العاده از بازی‌های به این سبک را برای خود رقم بزنید. البته نقش سازندگان در انتشار به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی که ویژگی‌های زیادی را به آن اعمال کردند را نباید نادیده گرفت. این بازی هم‌اکنون برروی پلتفرم‌هایی نظیر رایانه‌های شخصی، نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ویتا و گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار دارد.

ده سال از انتشار Minecraft می‌گذرد و در این مدت این بازی با استقبال خوبی از سوی بازی‌بازان مواجه شده است. به نقل از سازندگان، بیش از ۱۷۶ میلیون نسخه از این عنوان برای تمام پلتفرم‌ها به فروش رفته است که این در بین تمام بازی‌ها یک آمار بی‌نظیر به حساب می‌آید. جالب است بدانید که حدود ۳۰ میلیون نسخه از آن برای رایانه‌های شخصی به فروش رفته است که جزئیات بیشتر در خصوص این خبر را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید