تکفارس؛ بررسی تخصصی لپ‌تاپ HP EliteBook x360 1040 G5

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵

در ماه آذر سال گذشته، لپ‌تاپ EliteBook x360 1030 G3 شرکت HP را به صورت تخصصی بررسی کردیم و حالا می‌خواهیم یکی دیگر از محصولات این کمپانی آمریکایی را مورد بازبینی قرار دهیم و ببینیم چگونه لپ‌تاپی است.

بررسی تخصصی لپ‌تاپ HP EliteBook x360 1030 G3

معمولاً خیلی کم پیش می‌آید که بتوانیم یک رایانه را همه چیز تمام بدانیم اما مدل EliteBook x360 1040 G5 HP یک استثناست زیرا پدیده‌ای در صنعت رایانه‌های همراه به حساب می‌آید.

معمولاً HP از برند EliteBook برای لپ‌تاپ‌های تجاری خود بهره می‌برد بنابراین با مشاهده این عبارت در نام این دستگاه، می‌توانیم بگوییم که این لپ‌تاپ هم بیشتر برای بیزینس به کار می‌رود. x360 در شماره مدل دستگاه مورد بحث ما به معنای قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه‌ای و G5 هم نشان‌دهنده این است که این لپ‌تاپ نسل پنج می‌باشد. این را هم اضافه کنیم که EliteBook x360 1040 G5 نسبت به مدل پیشین پیشرفت قابل‌ملاحظه‌ای کرده است.

می‌توانیم مدعی باشیم که HP امسال اولین لپ‌تاپ ۳۶۰ درجه‌ای خط تولید خود را تولید کرد. در مدل قبلی این دستگاه، شاهد استفاده از پردازنده ۴۵W از سری H اینتل بودیم که در آن اثری از کارت گرافیک متصل به چشم نمی‌خورد و روی دوام باتری نیز تأثیر منفی گذاشته بود. حالا این محصول علاوه بر اینکه می‌تواند تا ۳۶۰ درجه بچرخد، از تراشه ۱۵W سری U که هم سرعت بیشتری دارد و هم بر صفحه نمایش و کیبورد تأثیر مثبت گذاشته، بهره برده است. با تکفارس همراه باشید تا این لپ‌تاپ را به صورت تخصصی بررسی کنیم.

بررسی تخصصی لپ‌تاپ HP EliteBook x360 1040 G5

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید