بهینه‌ساز ۱٫۰۸ بازی Days Gone منتشر شد

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

به نظر می‌رسد که جدیدترین عنوان انحصاری شرکت سونی یعنی Days Gone به‌روزرسانی‌های مختلف و متعددی را در این بازه‌ی کوتاه پس از عرضه، دریافت کرده است. حال به تازگی بهینه‌ساز جدیدی برای این بازی منحصر به فرد و ماجراجویی منتشر شده که تعدادی از ایراد‌های آن را برطرف می‌کند.

همان‌طور که در جریان هستید، بازی Days Gone موفق به دریافت نقدها و نمرات خوبی از سوی سایت‌های معتبر بازی نشد و آنچنان که انتظار می‌رفت عملکرد عالی را به نمایش نگذاشت. شایان ذکر است که عده‌ای به این بازی به شدت علاقه‌مند شده و تعدادی نیز به هیچ وجه، ارتباط خوبی را با بازی Days Gone برقرار نکردند. با این حال، مشکلات متعدد این بازی نیز برروی دید بازی‌بازان و کاربران تاثیر گذاشته و به نظر می‌رسد استودیوی سازنده در تلاش است تا با انتشار به‌روزرسانی‌ها و بهینه‌سازهای مختلف، ایرادهای بازی را به حداقل برساند.

حال به تازگی بهینه‌ساز ۱٫۰۸ بازی Days Gone در دسترس قرار گرفته تا تعدادی از آیتم‌های لیست بلند ایرادهای بازی را برطرف کند. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده از سوی استودیوی بازی‌سازی بند (Bend Studio)، برخی از مشکلاتی که بازی‌بازان در مرحله‌ی Afraid of a Little Competition با آن رو به رو می‌شدند از طریق این بهینه‌ساز برطرف خواهد شد. بازی‌بازان اعلام کرده بودند ایراداتی در این مرحله از بازی وجود دارند که از پیشرفت و پیشروی آن‌ها جلوگیری می‌کنند. همچنین اعلام شده که ایراداتی از این قبیل در مراحل دیگری همچون I’ve Had Better Days و Searching for Lisa توسط تیم سازنده کشف شده که باز با بهینه‌ساز ۱٫۰۸، باگ‌های آنان برطرف خواهد شد.

شایان ذکر است که یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که برای برخی از بازی‌بازان و کاربران به وجود آمده بود نیز از طریق این بهینه‌ساز حل شده است. این مشکل در بخش سیستم صوتی بازی بوده که در برخی از میان‌پرده‌ها، صدای بازی قطع می‌شد. حال خبر خوب این است که بازی‌بازان درگیر با این مشکل نیز با استفاده از بهینه‌ساز ۱٫۰۸ این ایراد را برطرف خواهند کرد. استودیوی بند اعلام کرده که باگ‌هایی که در بازی منجر به Crash شدن می‌شدند نیز شناسایی و از طریق بهینه‌ساز جدید منتشر شده حذف خواهند شد.

برای آن دسته از کسانی که مطلع نیستند باید بگوییم که در این بازی روش‌های مختلفی برای پیشروی در داستان آن وجود دارد. شما در این بازی می‌توانید به دو صورت مخفی‌کاری و مبارزه مستقیم با دشمنان با استفاده از سلاح‌های متنوع، در بازی پیشروی کنید که بی‌شک هر کدام از این دو روش، لذت‌های خاصی را به شما منتقل خواهند کرد.

بازی‌های انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴، معمولا از کیفیت، گرافیک و داستان فوق‌العاده‌ای برخوردار هستند که اینبار نیز، بازی Days Gone با تمامی این ویژگی‌ها، زبانزد عام و خاص شده است. استودیوی سازنده نیز قصد دارد با انتشار به‌روزرسانی‌ها و بهینه‌سازهای مختلف و متنوع، بهترین تجربه را در اختیار بازی‌بازان و کاربران قرار دهد.

بازی Days Gone هم‌اکنون به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. همچنین اگر می‌خواهید با دنیای این عنوان و ویژگی‌های آن آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنیم پیش‌نمایش این بازی تحت عنوان «زامبی کشی در مقیاس وسیع! | آنچه از Days Gone می دانیم» به قلم آقای مصطفی زاهدی را از این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا مطالعه کنید.

در ضمن برای آشنایی بیشتر با پتاسیل‌های این بازی می‌توانید به مطلب «آیا فریکرها از زامبی‌ها پیشی می‌گیرند؟ | نگاهی به پتانسیل‌های Days Gone» به قلم مهرداد میرشاهی از طریق این لینک مراجعه کنید. اگر جزو طرفداران پر و پا قرص بازی Days Gone هستید، پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی، نقد و بررسی منتشر شده از آن تحت عنوان «خداحافظ آرامش! | نقد و بررسی بازی Days Gone» را از این نشانی مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید