Monster Hunter World: Iceborne به اندازه‌ی بازی اصلی محتویات خواهد داشت

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

جدیدترین بسته‌ی الحاقی بازی Monster Hunter World یعنی Iceborne قرار است که محتویات زیادی را برای بازی‌بازان مهیا کند.

به نظر می‌رسد که بسته‌ی الحاقی Iceborne قرار است با دیگر بسته‌های الحاقی متفاوت باشد. با دانلود این بسته‌ی الحاقی، شما به قلمروی کاملا جدیدی دست پیدا خواهید کرد که خود می‌تواند به تنهایی برای یک بسته‌ی الحاقی کافی باشد. علاوه بر این مورد، سطح جدیدی از ماموریت به بازی اضافه خواهد شد. تعداد زیادی از هیولاهای جدید نیز سر راه شما قرار می‌گیرند که برای کشتن آنان باید استراتژی جدیدی اختیار کنید. همچنین تنظیمات جدیدی برای مبارزات درنظر گرفته شده است.

در حقیقت طبق گفته‌های سازندگان این بازی در شرکت کپکام (Capcom)، بسته‌ی الحاقی Iceborne به خودی خود می‌توانست به اندازه‌ای محتوا در اختیار بازی‌باز قرار دهد که نسخه‌ای جدید از این سری محسوب شود. بیان شده است که این بسته‌ی الحاقی، به راحتی از نظر محتویات می‌تواند با بازی اصلی رقابت کند! این حرف واقعا چالش‌برانگیز است، چرا که بازی اصلی پتانسیل آن را داشت که بازی‌بازان را برای هزاران ساعت سرگرم کند.

خوشحال هستم که به اطلاع شما می‌رسانم میزان محتویات بسته‌ی الحاقی Iceborne، به راحتی می‌تواند با بازی اصلی رقابت کند. Iceborne، برای شما شکارچیان یک بسته‌ی الحاقی فوق‌العاده خواهد بود.

بسته‌ی الحاقی Iceborne با قیمت ۴۰ دلار به صورت دیجیتالی عرضه خواهد شد. بازی Monster Hunter World هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. اگر قصد خریداری این بازی را دارید، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی آقای هامون معتقدی با عنوان «به دنیای هیولاها خوش آمدید» مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید