تاریخ انتشار نسخه‌ بازسازی شده‌ی بازی Toki مشخص شد

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

تیم سازنده‌ی بازی قدیمی و جذاب Toki اخیرا اعلام کرد که این عنوان برروی اکثر پلتفرم‌ها در دسترس قرار خواهد گرفت که می‌تواند خبر خوبی برای طرفداران آن باشد. همچنین تاریخ دقیق انتشار این عنوان نیز مشخص شده است که در ادامه می‌توانید جزئیات بیشتری را در این خصوص مشاهده کنید.

Toki از سری عناوین آرکید و جالب است که نسخه‌ی اصلی آن در سال ۱۹۸۹ در اختیار بازی‌بازان قرار گرفت و در آن زمان به محبوبیت بالایی هم دست یافت. سال گذشته بود که نسخه‌ی بازسازی شده‌ی آن در اختیار دارندگان کنسول نینتندو سوییچ قرار گرفت و با استقبال گسترده‌ای هم مواجه شد. البته این نسخه ابتدا قرار بود در سال ۲۰۰۹ ساخته شود اما بنابر مشکلات زیادی که وجود داشت، پروژه‌ی تولید آن لغو شد.

گفتنی است که استودیوی میکرویدز (Microids) وظیفه‌ی انتشار این نسخه را برعهده دارد. در این عنوان بازی‌بازان در نقش یک گوریل باید با دشمنان مبارزه کرده و مراحل را یکی پس از دیگری طی کنند تا به هدف دلخواه خود برسند. این نسخه علاوه‌بر کیفیت بهتر، چند حالت جدیدی از جمله Run mode و ۳۲ موسیقی جدید را به طرفداران ارائه می‌دهد. نسخه‌ی دیجیتالی Toki در تاریخ ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ (۶ ژوئن ۲۰۱۹ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. این در حالی است که نسخه‌ی فیزیکی آن تنها برای پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار خواهد گرفت.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید