برنامه و جایگاه ناشران در E3 2019 مشخص شد

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

اگر شما هم درحال برنامه‌ریزی برای حضور در رویداد E3 2019 هستید اکنون به‌نظر می‌رسد زمان مناسب برای برنامه‌ریزی قطعی و دقیق رسیده است. امروز ESA اولین برنامه‌ی رسمی این رویداد را منتشر نمود که در آن مکان و زمان برگزاری بیشتر ناشران و توسعه‌دهندگان ذکر شده است، هرچند برخی از اطلاعات هنوز برای غافلگیری کاربران منتشر نشده‌اند.

طبق برنامه‌ی اعلام شده، استودیوهای بتسدا، اسکوئراینیکس، ۲K، کپکام، یوبی‌سافت و چندین ناشر دیگر در قسمت جنوبی سالن Los Angeles Convention Center حضور خواهند داشت. اما در قسمت غربی شرایط نسبت به سال قبل کمی متفاوت است، چراکه سونی هرساله مراسم خود را در این بخش برگزار می‌نمود و همانطور که اطلاع دارید امسال سونی در این رویداد شرکت نمی‌کند و همین مسئله فضای مناسبی در این بخش برای شرکت نینتندو ایجاد کرده است.

اتفاق عجیب دیگر این‌ که، براساس گفته‌ی CharlieINTEL pointed out استودیوی اکتیویژن فعلا هیچ غرفه‌ای در این مراسم ندارد و این مسئله غیرعادی به‌نظر می‌رسد. در ادامه باید بگوییم یکی از مسئولان بخش هماهنگی و مطبوعات عنوان کرد، استودیوی مذکور قصد دارد اطلاعاتی از نسخه‌ی جدید Call of Duty منتشر کند، البته این گفته توسط اکتیویژن هنوز تایید رسمی نشده و باید تا زمان مراسم یا اعلام جزئیات بیشتر منتظر بمانیم.

برای اطلاع از جایگاه دقیق هرکدام از ناشران و توسعه‌دهندگان اینجا را کلیک کنید.

نظر شما کاربران گیمفا در رابطه با این موضوع چیست؟ به نظر شما عدم حضور سونی می‌تواند با همکاری دو شرکت سونی و مایکروسافت ارتباط داشته باشد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید