فروش ویژه‌ی فروشگاه اپیک گیمز به همراه بازپرداخت برای خریدهای اخیر آغاز شد

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰

فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) که با اقدامات مهم خود در ماه‌های اخیر، همانند به انحصار گرفتن عنوان Borderland 3 و یا شروع همکاری با توسعه دهندگان بازی Rocket League، شرکت سایانیکس (Psyonix)، شیب صعودی موفقیت را در پیش گرفته، حال آماده‌ی ارائه‌ی تخفیفات ویژه به مشتریان خود است و امروز اولین فروش گسترده‌ی خود را آغاز کرد.

این فروش ویژه که Epic Mega Sale نام دارد تخفیفات زیادی حتی تا سقف ۷۵ درصد برای برخی از عناوین رایانه‌های شخصی ارائه داده است و علاوه بر آن مشتریان تمام بازی‌ها با قیمتی بیشتر از $۱۵ را $۱۰ زیر قیمت خریداری می‌کنند که این موضوع شامل بازی‌های تخفیف خورده و پیش فروش نیز می‌شود. این تخفیف شامل حال بازی Borderland 3، بزرگترین انحصاری فروشگاه اپیک گیمز، که هم اکنون به قیمت $۵۰ قابل پیش خرید بوده و بازی تازه معرفی شده‌ی John Wick Hex که به جای $۲۰ تنها با پرداخت $۸ قابل خریداری است، خواهد شد.

اگر اخیرا از عناوین فروشگاه اپیک گیمز خرید کرده‌اید و حسرت این تخفیفات فکر شما را آزرده کرده است نگران نباشید، در صورتی که خرید شما در بازه‌ی زمانی ۱۲ تا ۲۵ اردیبهشت ماه (۲ تا ۱۵ ماه می میلادی) انجام شده باشد، شما مابه التفاوت مبلغ پرداختی و قیمت جدید را به صورت بازپرداخت دریافت خواهید کرد و همچنین اگر عنوانی با قیمت بالای $۱۵ را تهیه کرده باشید مبلغ $۱۰ تخفیف تا دو هفته‌ی آینده به حساب شما اضافه خواهد شد. علاوه بر این پیشنهاد‌های ویژه در بخش فروش، پیشنهاد بازی رایگان که هر دو هفته یکبار اعلام می‌شد نیز تا تازیخ ۱۰ خرداد ماه (۱۳ ژوئن میلادی) گسترش یافته و کاربران در این مدت هر هفته یک بازی رایگان خواهند داشت که برای شروع شما هم‌اکنون می‌توانید عنوان Stories Untold را به صورت رایگان دریافت کنید.

با توجه به شایعاتی که اخیرا درباره‌ی زمان فروش ویژه فروشگاه استیم در تاریخ ۴ تیر ماه (۲۵ ژوئن میلادی) نیز فاش شده است، به نظر می‌رسد که این فروش ویژه از طرف فروشگاه اپیک گیمز کاملا برنامه‌ریزی شده و یک گام جلوتر از فروشگاه استیم است. با اینکه فروش ویژه‌ی استیم بسیار گسترده‌تر خواهد بود ولی باز هم از دست دادن تخفیفات فروشگاه اپیک گیمز به خصوص تخفیف کاهش $۱۰ قیمت برای برخی از عناوین را نباید از دست داد. در هر صورت ماه پیشرو یکی از ماه‌های خوب به لحاظ صرفه‌ی اقتصادی برای بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید