به‌روزرسانی ۱٫۱ بازی CrossCode منتشر شد

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰

استودیوی رادیکال فیش گیمز (Radical Fish Games) که اخیرا به معرفی به‌روزرسانی جدیدی برای بازی CrossCode پرداخته بود، آن را در دسترس بازی‌بازان و طرفداران این عنوان قرار داد. این به‌روزرسانی ویژگی‌های جالبی را به بازی اعمال می‌کند که در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتر در این زمینه را مشاهده کنید.

CrossCode از سری عناوین به سبک اکشن است که در گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت. پس از استقبال نسبتا خوب از این بازی، شاهد عرضه‌ی آن برروی کنسول‌های نینتندو سوییچ و ایکس‌باکس وان نیز بودیم. در این عنوان شما کنترل شخصیتی قدرتمند را برعهده گرفته و باید با جمع کردن نفرات مختلف به جنگ با دشمنان رفته و تجربه‌ای جذاب از بازی‌های به این سبک را رقم بزنید. اگر شما هم از بازی‌های به این سبک هستید، CrossCode را هرگز از دست ندهید.

اوایل این ماه بود که سازندگان این بازی از انتشار یک به‌روزرسانی جدید برای آن خبر دادند که اخبار بیشتر در این مورد را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. محتویات این به‌روزرسانی شامل چند چالش، ماموریت و جام‌های جدید است که شاید بتوان شاخص‌ترین آن را Arena دانست. پس از موفقیت در این جام‌ها، به بازی‌بازان مدال‌هایی نیز داده خواهد شد. این به‌روزرسانی هم‌اکنون در دسترس تمام پلتفرم‌های ذکر شده قرار گرفته است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید