Diablo Immortal قصد ندارد تجربه‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی را شبیه‌سازی کند

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

با وجود این که بازی Diablo Immortal هنوز منتشر نشده ولی با این حال، این عنوان با انتقادها و بازخوردهای منفی بسیاری از سوی کاربران و هواداران روبه‌رو شده است. معرفی یک نسخه‌ی مخصوص گوشی‌های هوشمند از سری Diablo، آن هم در جریان مراسم بلیزکان (BlizzCon) و در حالی که کاربران بی‌صبرانه منتظر معرفی نسخه‌ی چهارم سری بودند، تاثیر زیادی در باخوردهای منفی هواداران داشت.

البته به گفته‌ی مدیر شرکت بلیزارد (Blizzard)، آقای جی آلن برک (J. Allen Brack)، این موضوع که بازی Diablo Immortal با بازخورد مثبت مخاطبین قدیمی سری روبه‌رو نشده است، یک نکته‌ی منفی به حساب نمی‌آید؛ چرا که به اعتقاد ایشان، هر بازی نباید برای تمامی گروه‌ها و افراد مختلف جذاب باشد. به گفته‌ی آقای برک، بازی Diablo Immortal با هدف جذب مخاطبین و کاربران گوشی‌های هوشمند طراحی شده است و قصد دارد تجربه‌ی محصولات شرکت بلیزارد را به شکلی مناسب به این گروه از کاربران عرضه کند. البته به گفته‌ی مدیر شرکت بلیزارد، بازی Diablo Immortal هیچ برنامه‌ای برای شبیه‌سازی تجربه‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی برروی گوشی‌های هوشمند ندارد.

آقای برک در مصاحبه‌ی اخیر خود با وب‌سایت GamesBeat بیان کرده است:

من فکر نمی‌کنم که نیاز باشد تمامی بازی‌هایی که می‌سازیم بتوانند با تک تک کاربران ارتباط برقرار کنند. حتی اگر شما از گوشی‌های هوشمند برای تجربه‌ی بازی‌ها استفاده نمی‌کنید، هدف ما این است که شما را به تجربه‌ی بازی‌هایمان ترغیب کنیم. با این حال، هر بازی قرار نسبت برای همه‌ی افراد مناسب باشد. همانند رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها، گوشی‌های هوشمند نیز یک پلتفرم خاص است.

اگر به بازی‌هایی که برروی کنسول‌های موجود هستند نگاه کنید متوجه می‌شود که حتی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی همین بازی‌ها نیز طعم متفاوتی نسبت به نسخه‌ی کنسولی برای بازی‌بازان حرفه‌ای و کاربران رایانه‌های شخصی دارند. این بازی (Diablo Immortal) قرار است متفاوت باشد. این بازی قرار است یک تجربه‌ی خوب و خاص از محصولات بلیزارد را برروی پلتفرم گوشی‌های هوشمند عرضه کند ولی قرار نیست شاهد شبیه‌سازی تجربه‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی برروی این پلتفرم باشیم.

بازی Diablo Immortal در تاریخی نامشخص برای گوشی‌های هوشمند (اندروید و IOS) عرضه می‌شود. البته به گفته‌ی تیم سازنده، این بازی در مراحل پایانی توسعه‌ی خود قرار دارد و کار ساخت آن به زودی به اتمام خواهد رسید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Diablo Immortal قصد ندارد تجربه‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی را شبیه‌سازی کند ، وی علاقه دارد پول پارو کند Evil Grin

  0
  0
  • من موندم این چه وضع بازار یابیه؟ ندیدن تو بلیزکان چطور نابودشون کردن؟ فک نکنم حتی ۱۰% پلیرا و طرفدارای قدیمی بلیزاردم حاضر باشن این عنوانو تجربه کنن.یعنی باید کلی تبلیغات کنن که طرفدارای جدید پیدا کنن که کارشون خیلی سخت و ناممکنه اخه بازیای همسبکش خیلی زیادن برای موبایل . فک کردن بازار موبایل گرمه . یه سفره پهن کردن اینا هم سهم ببرن . کپ کام وارد صنعت موبایل شد تا مرز ورشکستگی رفت . امید وارم بلیزارد این بلا سرش نیاد . البته اگه بیاد قطعا دیگه سراغ این صنعت نمیره.

   0
   0
   • farshadx گفت:

    داداش چی میگی؟!
    بلیزاد خیلی وقته تو حوزه گوشیهاش هوشمند وارد شده با heartstone که اونم خیلی موفق شد

    0
    0
    • اه راس میگی ببخشید Shock . ولی اون سبک کارتیه. یه چیزی این وسط میلنگه بخدا ، بعد این همه مدت دیابلو رو رو موبایل معرفی کردن بعد این همه بازخورد بد هنوز دارن ادامش میدن Question خدایی بهم بگو این کارد درسته ؟ heathstone طرفدارای وارکرفت بازی میکنن چون ماهیتش یکم فرق میکنه اما دیابلو ایمورتالو به عنوان نسخه اصلی دادن بعد سال ها… Thinking اون یه جورایی نسخه اسپین اف وارکرفت محسوب میشه ولی ایمورتال… Really Angry

     0
     0
 • ASSADullah گفت:

  کیه که نخواد دیابلو رو تو گوشی داشته باشه
  خیلی هم خوبه.
  ولی اخه بعد ۶ سال انتظار بعد بیای ببینی نسخه گوشی رو معرفی کرده واقعا ما منتظر یه بازی موبایل بودیم اونم بعد ۶ سال Money Mouth No
  اگه یه تریلر از بازی دیابلو ۴ میزاشتن هر چند کوتاه بعد میومدن میگفتم که ما برای شما یه سوپرایز دیگه هم داریم…و نسخه موبایل معرفی میکردن بخدا طرفدارا خیلی خیلی خوشحال میشدن. Struggle

  0
  0