حجم بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order مشخص شد

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰

نینتندو با به‌روزرسانی صفحه‌ی Marvel Ultimate Alliance در فروشگاه دیجیتالی خود، فضای مورد نیاز این عنوان را مشخص کرده است. این‌طور که به‌ نظر می‌رسد، بازی‌بازان باید کارت‌ حافظه‌ی خود را آماده کنند.

طبق اطلاعات منتشر شده در فروشگاه دیجیتالی آمریکای شمالی، بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order به ۱۳/۲ گیگابایت از فضای حافظه‌ی کنسول نیاز خواهد داشت. پس اگر از یک کارت حافظه‌ی مناسب استفاده می‌کنید، این موضوع مشکل خاصی را برای شما ایجاد نخواهد کرد.

علاوه بر حجم مورد نیاز، باید اعلام کنیم که بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order از زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ژاپنی، اسپانیایی، کره‌ای و چینی نیز پشتیبانی خواهد کرد. همچنین حداکثر ۴ بازی‌باز می‌توانند این عنوان را به صورت آنلاین یا لوکال (Local) تجربه کنند.

در راستای این خبر، وب‌سایت گیم‌ اینفورمر به عنوان بخشی از پوشش اختصاصی خود، تاکنون علاوه بر انتشار جزئیات مربوط به شخصیت‌های Ms. Marvel و Spider-Man، از بخش Infinity Trials نیز رونمایی کرده است.

بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order در تاریخ ۲۸ تیر ماه سال ۱۳۹۸ (۱۹ جولای ۲۰۱۹ میلادی) به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید