احتمالاً Final Fantasy VII Remake و Avengers در سال مالی جاری منتشر نخواهند شد

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۵

پس از مشاهده‌ی تریلر گیم‌پلی بازی Final Fantasy 7 Remake، بسیاری از طرفداران امیدوار بودند تا این عنوان مورد انتظار را در سال جاری تجربه کنند. اما با توجه به گزارش مالی شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix)، ظاهراً باید کمی بیشتر صبر کنیم.

به گزارش وب‌سایت Wccftech، اسکوئر انیکس میزان فروش و درامد پیش‌بینی شده برای سال مالی ۲۰۲۰ را کاهش داده است. این نشان می‌دهد که این ناشر قصد ندارد تا تاریخ مارس ۲۰۲۰ بازی بزرگی را عرضه کند. علاوه بر Final Fantasy 7 Remake، این موضوع برای بازی مرموز Avengers نیز صادق است.

پیش از انتشار این گزارش، تحلیلگران انتظار داشتند که اسکوئر انیکس بازی‌های مهمی در طی سال مالی جاری به بازار ارسال کند. به عبارتی دیگر، ظاهراً در ابتدا قرار بود تا یک عنوان بزرگ مانند Final Fantasy 7 Remake در سال ۲۰۱۹ یا اوایل ۲۰۲۰ میلادی منتشر شود، اما حالا بنا به دلایلی برنامه تغییر کرده است. با در نظر گرفتن این موضوع، به نظر می‌رسد که بازی Final Fantasy 7 Remake عقب‌تر از برنامه‌ی این شرکت قرار دارد.

نکته‌ی جالب این است که اسکوئر انیکس فروش و درآمد بالایی را برای سال مالی ۲۰۲۱ (مارس ۲۰۲۰ تا مارس ۲۰۲۱) پیش‌بینی کرده است؛ این هم یک موضوع دیگر بوده که باعث به وجود آمدن بحث‌های جدید شده است.

بازی Final Fantasy VII Remake در تاریخی نامشخص به صورت انحصاری برروی پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. شرکت اسکوئر انیکس قصد دارد تا در طی رویداد E3 2019، اطلاعات جدیدی را از این عنوان به اشتراک بگذارد. در حال حاضر ما تنها می‌دانیم که این بازی قرار است تا در چندین قسمت عرضه شود. 

نظر شما چیست؟ آیا Final Fantasy 7 Remake در سال جاری منتشر خواهد شد؟
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید