گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

بسته الحاقی جدید بازی Moss به‌زودی عرضه خواهد شد

اخبار بازی
بسته الحاقی جدید بازی Moss به‌زودی عرضه خواهد شد

سازندگان بازی جالب Moss اخیرا از انتشار یک بسته‌ی الحاقی جدید برای این عنوان خبر داده‌اند که می‌تواند خبر خوبی برای طرفداران آن باشد. همچنین تاریخ دقیق انتشار این بسته نیز مشخص شده است که جزئیات بیشتر را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

Moss را می‌توان از سری عناوین به سبک معمایی دانست که حدود دو سال پیش به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن وی‌آر منتشر شد. در این عنوان شما با هدایت یک موش باید به حل چالش‌های پیش رو پرداخته و گاهی نیز وقتتان را صرف مبارزه با دشمنان کنید. گفتنی است که استودیوی پولی‌آرک (Polyarc) وظیفه‌ی ساخت این بازی را برعهده داشته است. اگر شما نیز از طرفداران عناوین به این سبک هستید، Moss را هرگز از دست ندهید. از طریق این صفحه می‌توانید اطلاعاتی در خصوص بازی به همراه تریلری از آن را مشاهده کنید.

به تازگی مطلع شدیم که تیم سازنده‌ی این عنوان قصد انتشار یک بسته‌ی الحاقی تحت عنوان Twilight Garden را دارد که ویژگی‌هایی از جمله فصل‌ها و مناطق جدید را به بازی اضافه می‌کند. همچنین برخی مشکلات این بازی نیز رفع شده و خصوصیات دیگری به بخش گیم‌پلی و داستان آن نیز اعمال خواهد شد. در صورت دریافت اخبار بیشتر در مورد این عنوان، آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت