بسته الحاقی جدید بازی Moss به‌زودی عرضه خواهد شد

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰

سازندگان بازی جالب Moss اخیرا از انتشار یک بسته‌ی الحاقی جدید برای این عنوان خبر داده‌اند که می‌تواند خبر خوبی برای طرفداران آن باشد. همچنین تاریخ دقیق انتشار این بسته نیز مشخص شده است که جزئیات بیشتر را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

Moss را می‌توان از سری عناوین به سبک معمایی دانست که حدود دو سال پیش به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن وی‌آر منتشر شد. در این عنوان شما با هدایت یک موش باید به حل چالش‌های پیش رو پرداخته و گاهی نیز وقتتان را صرف مبارزه با دشمنان کنید. گفتنی است که استودیوی پولی‌آرک (Polyarc) وظیفه‌ی ساخت این بازی را برعهده داشته است. اگر شما نیز از طرفداران عناوین به این سبک هستید، Moss را هرگز از دست ندهید. از طریق این صفحه می‌توانید اطلاعاتی در خصوص بازی به همراه تریلری از آن را مشاهده کنید.

به تازگی مطلع شدیم که تیم سازنده‌ی این عنوان قصد انتشار یک بسته‌ی الحاقی تحت عنوان Twilight Garden را دارد که ویژگی‌هایی از جمله فصل‌ها و مناطق جدید را به بازی اضافه می‌کند. همچنین برخی مشکلات این بازی نیز رفع شده و خصوصیات دیگری به بخش گیم‌پلی و داستان آن نیز اعمال خواهد شد. در صورت دریافت اخبار بیشتر در مورد این عنوان، آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید