بازی Skull & Bones با تاخیر عرضه خواهد شد

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) در کنار ارائه‌ی گزارش مالی سالانه‌ی خود تایید کرد که بازی مورد انتظار Skull & Bones با تاخیر مواجه شده است.

عنوان Skull & Bones در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر شود، اما این تاخیر آن را به یک پنجره‌ی جدید و نامعلوم کشانده است. یوبی‌سافت این بازی را در برنامه‌های خود برای سال مالی آینده لیست نکرده است. این به این معناست که بازی Skull & Bones حداقل تا انتهای ماه مارس ۲۰۲۰ میلادی منتشر نخواهد شد. علاوه بر این، این بازی در مراسم E3 2019 در ماه آینده نمایشی نخواهد داشت.

همچنین حساب توییتر رسمی بازی Skull & Bones یک ویدئوی کوتاه و بیانیه‌ به اشتراک گذاشته و در مورد تاخیر بازی و اینکه چگونه تیمی که برروی پروژه کار می‌کند و متعهد می‌شود آن را به خوبی انجام دهد، صحبت شده است. در این ویدئو آقای کارل لوهه (Karl Luhe) تهیه‌کننده‌ی بازی، از طرفداران بازی به خاطر بازخوردهای مثبت تشکر کرد.

وی در این توییت گفت:

ما قصد داریم دریچه‌ها را ببندیم و انتشار بازی را به عقب بیاندازیم. این یک خبر چالش برانگیز برای ماست، اما آنچه که نیاز است تا بازی Skull & Bones به یک عنوان عالی تبدیل شود انجام می‌دهیم.

تمرکز ما در ابتدا برروی کیفیت بازی باقی می‌ماند و ما نیز از حمایت و پشتیبانی بی پایان شما طرفداران متشکریم.

۱۵ می ۲۰۱۹ — (Skull & Bones (@skullnbonesgame

در‌حالی‌که این خبر بدی برای آن دسته از طرفدارانی است که منتظر عرضه‌ی بازی در سال جاری بوده‌اند، اما یوبی‌سافت همچنان برای سال ۲۰۱۹ برنامه‌های گسترده‌ای درنظر دارد. Skull & Bones در تاریخی نامشخص برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید