تاریخ انتشار بازی SteamWorld Quest برای رایانه‌های شخصی مشخص شد

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

پس از آن که بازی جذاب SteamWorld Quest: Hand of Gligamech برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت، سازندگان این عنوان از انتشار آن برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز خبر دادند. همچنین تاریخ دقیق انتشار این بازی از سوی تیم سازنده مشخص شده است که در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این خصوص باشید.

SteamWorld Quest از سری عناوین جالب به سبک نقش‌آفرینی است که در آن شما باید با استفاده از کارت‌های مختلف، به مبارزه با دشمنان رفته و تبدیل به یک قهرمان شوید. همچنین امکان ارتقای کارت‌ها نیز در ادامه‌ی بازی برای شما فراهم شده است. این عنوان حدود ۲۰ روز پیش برروی نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت که با استقبال خوبی از سوی دارندگان این کنسول مواجه شد. گفتنی است که استودیوی سوئدی Image & Form وظیفه‌ی ساخت این عنوان را برعهده داشته است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاهده‌ی تریلری از بازی می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

همان‌طور که می‌دانید، سازندگان در گذشته انتشار این بازی برای سایر پلتفرم‌ها را تایید کرده بودند اما از تاریخ دقیق عرضه‌ی آن خبری نبود. به تازگی مطلع شدیم که این عنوان قرار است در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ (۳۱ می ۲۰۱۹ میلادی) برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، مک و لینوکس عرضه خواهد شد. اگر از طرفداران عناوین به این سبک هستید، SteamWorld Quest را هرگز از دست ندهید.

0
0
Linux ، Mac OS ، PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید