بازی جدیدی از سری Vampire: The Masquerade در دست ساخت است

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۵

به تازگی و در جریان همایشی در شهر پاریس، شرکت بیگ‌بن اینتراکتیو (Bigben Interactive) از ساخت نسخه‌ی جدیدی از سری بازی‌های Vampire: The Masquerade خبر داده است.

عنوان Vampire: The Masquerade– Bloodlines در سال ۲۰۰۴ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد و توانست عناصر زیادی از سبک نقش آفرینی را در خود جا دهد. نسخه‌ی بعدی این سری اما پس از چندین سال در فویه‌ی گذشته برای کنسول‌های نسل فعلی و پلتفرم رایانه‌های شخصی معرفی شد. حال اما شرکت بیگ‌بن اینتراکتیو در طول همایشی که روز گذشته برگزار کرده، از ساخت نسخه‌ی جدیدی از سری Vampire: The Masquerade خبر داده است.

این بازی جدید، ضمن روایت در جهانی همچون دیگر بازی‌های سری، ارتباط خاصی با Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 نداشته و داستان متفاوت و جدایی را تعریف خواهد کرد. در این عنوان نیز همچون دیگر بازی‌های این سری، عناصر نقش آفرینی بسیاری به چشم می‌خورند. به گفته‌ی بیگ‌بن اینتراکتیو، سازنده‌ی بازی جدید سری Vampire: The Masquerade استودیوی بیگ بد ولف (Big Bad Wolf) خواهد بود. این استودیو سابقه‌ی ساخت عناوینی همچون The Council را در کارنامه‌ی خود دارد.

به نظر می‌رسد که این حرکت سازندگان، برای فروش و توسعه‌ی بیشتر دنیای The World of Darkness (که شامل Vampire The Masquerade ،Werewolf ،Mage Ascension می‌شود) است. شرکت بیگ‌بن اینتراکتیو اما جزئیات بیشتری را از این بازی جدید به اشتراک نگذاشته است و احتمالا می‌توانیم در آینده‌ای نزدیک شاهد انتشار اطلاعاتی بیشتری از آن باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید