Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order | تریلر شخصیت Ms. Marvel منتشر شد

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۵

به عنوان بخشی از پوشش اختصاصی گیم اینفورمر از بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order، این وب‌سایت به تازگی تریلر و جزئیات مربوط به توانایی‌های شخصیت Ms. Marvel را منتشر کرده است.

اطلاعات منتشر شده از شخصیت Ms. Marvel را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید:

هویت: کامالا کان (Kamala Khan)

اولین حضور در کامیک: Captain Marvel #14 (آگست ۲۰۱۳ میلادی)

بیوگرافی: به عنوان فرزند یک مهاجر پاکستانی، کامالا در حین بازگشت از یک مهمانی به قدرت‌های خود دست پیدا کرد. کامالا با ابری از Terrigen Mist مواجه شد؛ ماده‌ای که قدرت‌های غیر انسانی خفته را بیدار می‌کند. پس از این‌که از یک خواب نسبتا طولانی خارج شد، کاملا فهمید که حالا می‌تواند بدن خود را کشیده و شکل آن را تغییر دهد؛ پس وی هویت یکی از ابرقهرمان‌های مورد علاقه‌ی خود را انتخاب کرد و با نام Ms. Marvel مشغول مبارزه با جرم و جنایت شد.

قدرت‌ها: کشیدن اعضای بدن، تغییر اندازه، تسریع روند بهبود سلامتی و توانایی تغییر ظاهر فیزیکی نظیر مو و لباس‌ها.

توانایی‌های وی در بازی:

Super Face Kick: همان‌طور که حدس زدید، Ms. Marvel پای خود را بزرگ کرده و سپس به دشمنان لگد می‌زند.

Giant Foot Spinny Thing: شخصیت Ms. Marvel پای خود را بزرگ کرده و یک لگد چرخشی را اجرا می‌کند. شما می‌تواند با فشار دادن کلید ضربه، چرخش وی را طولانی‌تر کنید.

Sweet Combo Attack: شخصیت Ms. Marvel چندین مشت سریع را وارد کرده و با یک ضربه‌ی نهایی Uppercut، کار خود را به پایان می‌رساند. شما می‌توانید با فشار دادن کلید ضربه، کتک زدن دشمنان رو ادامه دهید.

Embiggen: شخصیت Ms. Marvel مشت‌های خود را بزرگ کرده و از آن‌ها به عنوان چکش استفاده می‌کند.

در راستای این خبر، مدتی پیش، گیم‌ ایفورمر گیم‌پلی بخش Infinity Trials را نشان داد و قابلیتهای شخصیت Spider-Man را نیز با طرفداران به اشتراک گذاشت.

بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order در تاریخ ۲۸ تیر ماه سال ۱۳۹۸ (۱۹ جولای ۲۰۱۹ میلادی) به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید