دستیار کارگردان The Last of Us Part 2 از نزدیک شدن به مراحل پایانی توسعه بازی سخن می‌گوید

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰

بازی The Last of Us Part 2 را می‌توان به راحتی جز مورد انتظار‌ترین بازی‌های آینده دانست، پس اصلا عجیب نیست که هر هفته‌ای که می‌گذرد با خود شایعات و صحبت‌های جدیدی در رابطه با تاریخ انتشار احتمالی این عنوان به پیش می‌آورد. با همه‌ی این تفاسیر اگرچه اخیرا اخبار گوناگونی پیرو ضبط آخرین صحنه‌ی بازی و اتمام ضبط صحنه‌های مربوط به جوئل و الی در فضای مجازی پخش شده است، ولی باز هم انتشار بازی در سال جاری کمی دور از انتظار است.

با اینکه عنوان مورد انتظار استودیوی موفق ناتی‌داگ، حتی در بخش «به زودی» یا «Coming Soon» وب‌سایت رسمی پلی‌استیشن در کنار بازی هایی همچون Rage 2 و Days Gone نیز جای گرفته است، ولی باز هم به نظر آنتونی نیومن (Anthony Newman)، دستیار کارگردان بازی، انتشار این عنوان در سال ۲۰۱۹ میلادی تضمین شده نیست. نیومن در یکی از توییت‌های اخیر خود از عده‌‌ی زیادی طراح بازی، برنامه‌نویس و انیمیشن‌ساز برای کار در مراحل پایانی توسعه‌ی بازی دعوت به عمل آورده است.

با توجه به اینکه انتخاب، آموزش و استفاده از افراد جدید برای هر شرکتی فرآیندی زمان‌بَر است، پس می‌توان یک بازه‌ی زمانی یک ساله تا نهایی شدن این عنوان پیش از انتشار را مورد انتظار دانست. به اختصار می‌توان گفت که بله، خبر رو به اتمام بودن مراحل توسعه‌ی بازی خوشحال کننده است ولی باز هم از دید منطقی نمی‌توانیم تا قبل از سال نو میلادی جدید توقع انتشار بازی را داشته باشیم. با توجه به این صحبت‌ها سونی باید برای پوشش دادن این جای خالی تا زمان انتشار بازی The Last of Us Part 2، اخبار یا برنامه‌های جالب توجهی را در سر داشته باشد که به عنوان مثال می‌توان به اخباری از بازی‌های Final Fantasy 7 Remake ،Death Stranding و یا حتی خبرهایی درباره کنسول جدید این شرکت، PlayStation 5، اشاره کرد.

غیبت سونی از رویداد E3 2019 باعث می‌شود تا نتوانیم شاهد ویدیو‌ی جدیدی از بازی در این مراسم باشیم ولی با این حال اگر تا به الان نمایش بازی The Last of Us Part II در E3 2018 را مشاهده نکرده‌اید، شما را به همراهی با وب‌سایت گیمفا در این زمینه دعوت می‌کنیم. همچنین در صورت تمایل می‌توانید از تحلیل فنی این نمایش در این بخش دیدن فرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید