الکترونیک آرتس برنامه‌ی پخش استریم‌های EA Play 2019 را تغییر داد

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

EA Play، مراسم E3 شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، در چند سال اخیر با انتقادات زیادی روبه‌رو شده بود. حال همان‌طور که می‌دانید، امسال شاهد یک کنفرانس خبری از این ناشر بزرگ نخواهیم بود. به جای این، الکترونیک آرتس قصد دارد تا با انتشار چندین استریم زنده، بازی‌های خود را به طرفداران و اصحاب رسانه نشان دهد.

حال در طی جدیدترین بیانیه‌ی خبری الکترونیک آرتس، این شرکت تائید کرد که تمام استریم‌های خود را در تاریخ ۱۸ خرداد ماه (۸ ژوئن) منتشر خواهد کرد. با این کار، «طرفداران می‌توانند در تنها یک روز، وارد بازی‌ها و محتویات جدید شوند». اگر به خاطر داشته باشید، برنامه‌ی قبلی این بود که استریم‌های EA Play در طی دو روز پخش شوند، اما حالا الکترونیک آرتس قصد دارد تا یک روز را به فعالیت‌های مربوط به E3 اختصاص دهد.

با توجه به لاین آپ امسال این ناشر، باید منتظر بازی‌های زیادی باشیم؛ از نمایش گیم‌پلی بازی مورد انتظار Star Wars Jedi: Fallen Order گرفته تا معرفی رسمی دنباله‌ی عناوین Need For Speed و Plans vs. Zombies. علاوه بر این، قطعاً بازی‌های Battlefield 5 ،Apex Legends و Anthem نیز محتویات جدیدی خواهند داشت. در نهایت، به غیر از بازی‌‌های سری EA Sports که همیشه در این رویداد حاضر هستند، امیدواریم که بخش EA Originals نیز تریلر جدیدی را از بازی مستقل Sea of Solitude منتشر کند.

0
0
E3

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید